1. Jutro – II dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie 700, 900, 1100 i 1600. Składka na tacę będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Tarnowie i Krakowie.
  2. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim parafianom prowadzącym nabożeństwa Drogi Krzyżowej w czasie zakończonego Wielkiego Postu, jak również, tym którzy włączyli się aktywnie w godne przeżycie Triduum Paschalnego i dzisiejszej Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego: mieszkańcom Partuł Żukowskich za przygotowanie pięknej Ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz sprzątanie kościoła, strażakom za służbę przy Grobie i pomoc w czasie procesji rezurekcyjnej, niosącym obrazy i feretrony, różom różańcowym za prowadzenie adoracji, panu kościelnemu i organiście, paniom dbającym o bieliznę kościelną, składającym ofiary podczas adoracji krzyża na odnowienie zabytków w Ziemi Świętej. Dziękuję ks. Kazimierzowi za piękne przygotowanie LSO na poszczególne dni Triduum Paschalnego i dzisiejszej Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego. Jeszcze raz serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. W trwającej Oktawie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego od wtorku do piątku Msze Święte będą o godzinie 1800. Zachęcamy do licznego udziału oraz do nawiedzania cmentarza parafialnego i modlitwy za zmarłych. Będzie ona wyrazem naszej wiary w zmartwychwstanie tych, którzy odeszli oraz miłości i wdzięczności wobec nich. W I piątek miesiąca będzie także Msza Święta rano o godzinie 630.
  4. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca: dla dzieci szkolnych we środę od godziny 1700 – 1800, dla wszystkich w piątek także od godziny 1700 – 1800.
  5. W I sobotę miesiąca Msza Święta rano o godzinie 800.
  6. Kontynuujemy Nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego, która będzie codziennie po Mszy Świętej.
  7. W niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Msze Święte do południa o zwykłej porze tj. o 700, 900 i 1100, natomiast po południu , a potem o godzinie 1530 – Msza Święta.
  8. Rocznica I Komunii Świętej dla dzieci klas III i IV „A” będzie w tym roku w niedzielę 29 kwietnia podczas Mszy Świętej o godzinie 1100.
  9. Do sprzątania kościoła w sobotę na godzinę 1000 są proszone następujące osoby: Witczak Anna, Nytko Zofia, Tarnowska Ewelina, Mazur Tomasz, Jeż Sławomir.
  10. Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim parafianom oraz gościom życzę niech Chrystus Pan Zmartwychwstały udzieli wam wszelkich łask w życiu, odwagi w działaniu, pogody ducha w przeciwnościach, silnej woli i żywej nadziei w trudnościach. Niech blask Chrystusa Zmartwychwstałego opromienia waszą codzienność promieniami Bożych łask, a Maryja – bolejąca, ale również radująca się Królowa Niebios wyprasza każdemu i każdej z was u Swojego Syna pełnię darów płynących z Jego śmierci i zmartwychwstania. Szczęść Boże.

INTENCJE MSZALNE – 2.IV. – 8.IV.2018 r.  

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY:

7.00

1. + Maria i Franciszek Szatko w rocznicę śmierci.

2. + Stanisław Partyka od Janusza Mechla z rodziną.

 

9.00

– W intencji młodzieży przystępującej w tym roku do Sakramentu Bierzmowania.

 

11.00

– W intencji Kamila, który przyjmie chrzest święty i jego rodziny.

 

16.00

– W intencji Gabrieli i Fabiana, którzy przyjmą chrzest święty i ich rodzin.

 

WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY: 

18.00

1. + Rozalia Ciochoń od Bronisławy i Józefa Łakomów.

2. + Andrzej Kamykowski od rodziny Szawiców.

 

ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY:

18.00

– Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę Matki Bożej Bolesnej dla Kevina w 8 rocznicę urodzin.

 

CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY:

18.00

1. + Tadeusz Sitko w rocznicę śmierci.

2. + Stanisław Zaucha od wnuczki Anety.

 

I PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY:

6.30

– + Janina Marszałek od Janiny i Józefa Sasak.

 

18.00

1. O powrót do zdrowia dla pewnej osoby od kolegów z pracy.

2. + Eugeniusz Szostak od córki Alicji z mężem.

 

I SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY:

8.00

1. + Julian Małek.

2. + Weronika Mróz od wnuka Łukasza z rodziną.

 

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:

7.00

– + Jerzy Sitko w rocznicę śmierci od rodziny.

 

9.00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę Matki Bożej Bolesnej dla Karoliny w 18 rocznicę urodzin.

2. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla dzieci ze scholii „Armia Matki Bożej” i ich opiekunek w 1 rocznicę powstania.

 

11.00

1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członków róży Grzegorza Marszałka i ich rodzin.

2. O szczęśliwą operację, powrót do zdrowie, dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Izabeli i całej rodziny.

 

15.30

– O zdrowie dla pewnej osoby.

 

Przez cały tydzień Msze Święte Gregoriańskie za zmarłego śp. Władysława Nytko; jutro o 9.00, od wtorku do czwartku o 18.00, w piątek o 6.30, w sobotę o 8.00, a w przyszłą niedzielę o 7.00.Joomla templates by a4joomla