1. Dzisiaj po południu o godzinie 1500 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego, a potem o godzinie 1530 – Msza Święta.
  2. Nadchodzący tydzień jest obchodzony w kościele jako Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: Mocni w Duchu Świętym".
  3. Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z dnia 25.III.) – Dzień Świętości Życia. Msza Święta zarówno rano o godzinie 630 jak i wieczorem o godzinie 1800. Zachęcamy do udziału wszystkim parafian, szczególnie matki, także i te w stanie błogosławionym oraz do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone.
  4. We środę (z racji 11 dnia miesiąca) – Msza Święta o godzinie 1800 połączona z Nowenną Jubileuszową przed 100 rocznicą odzyskania niepodległości.
  5. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte będą: we wtorek, czwartek i w sobotę rano o godzinie 630, natomiast  piątek wyjątkowo zarówno rano o godzinie 630 jak i wieczorem o godzinie 1800, a po niej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  6. Przyszłą niedzielę obchodzimy jako Niedzielę Biblijną. Z racji 15 dnia miesiąca od godziny 815 - koronka ku czci 7 boleści NMP, natomiast o godzinie 1100 Msza Święta dla dzieci.
  7. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów: m.in. „Jezu, ufam Tobie” – te trzy słowa są kluczem do Miłosierdzia Bożego. Co dokładnie znaczą i jak je wprowadzać do naszego życia codziennego; „Rówieśnica Niepodległej” – o życiu liczącej 100 lat siostry zakonnej Reginy Mizgier, ochrzczonej przez ks. Ignacego Skorupko, która jeszcze niedawno wybrała się na Ekstremalną Drogę Krzyżową; „Święta narzeczona? Dlaczego nie!” – o życiu Sandry Sabattini, śmiertelnie potrąconej przez samochód w wieku 23 lat, która wkrótce może zostać pierwszą beatyfikowaną narzeczoną. Na stoliku znajduje się także czasopismo dla dzieci „Promyczek dobra” w cenie 5 zł.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę na godzinę 1000 są proszone następujące osoby: Szatko Józefa, Szegda Marzena, Gąsior Renata, Zając Ireneusz, Stelmach Zofia, Żmuda Stanisława, Szatko Halina, Bandyk Barbara, Wójcik Barbara i Zając Stanisława.

 

INTENCJE MSZALNE – 9.IV. – 15.IV.2018 r.

 

PONIEDZIAŁEK: - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

6.30

- + Julia, Paweł  i Józef Kajpust.

 

18.00

1. + Maria Sasak w rocznicę śmierci.

2. + Rozalia Ciochoń od Józefa Starzec z rodziną.

 

WTOREK:

6.30

1. + Weronika Mróz od syna Jana z rodziną.

2. + Janina Marszałek od kuzyna Władysława z rodziną.

 

ŚRODA:

18.00

1. + Stanisław Szostak w rocznicę śmierci.

2. + Ludwika i Wincenty Marszałek w rocznicę śmierci Wincentego.

 

CZWARTEK:

6.30

1. + Stanisław Zaucha od siostrzenicy Jolanty i siostrzeńca Leszka.

2. + Andrzej Kamykowski od Kutów z rodziną.

 

PIĄTEK:  

6.30

- + Rozalia Ciochoń od Barbary Cygan z rodziną.

 

18.00

- + Franciszka Krasucka.

 

SOBOTA:

6.30

1. + Andrzej Kamykowski od rodziny Szczurek. 

2. + Weronika Mróz od rodziny Chłopków z Lisiej Góry.

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA:

7.00

- + Kazimierz Nytko w 30 dzień po śmierci od brata Wiesława z rodziną.

 

9.00

1. + Edward Madej w 9 rocznicę śmierci.

2. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Moniki i Piotra w 10 rocznicę ślubu od rodziców.

3. + ks. kan. Kazimierz Zaucha w 2 rocznicę śmierci od rodziny Chrobaków.

 

11.00

- + Stanisław Stach w 38  rocznicę śmierci.

 

16.00

- + Grzegorz, Maria i Piotr i zmarli z rodziny.

 

Przez cały tydzień Msze Święte Gregoriańskie za zmarłego śp. Władysława Nytko; jutro o 6.30, we wtorek poza parafią, we środę o 18.00, we czwartek, piątek i w sobotę o 6.30, a w przyszłą niedzielę o 7.00.Joomla templates by a4joomla