1. Dzisiaj Niedziela Biblijna, rozpoczynająca cały Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  2. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą oprawione w następującym porządku:
    1. w poniedziałeki we czwartek – rano o godzinie 630,
    2. we wtorek wyjątkowo rano o 630 i wieczorem o 1800
    3. we środę i w piątek- tylko o godzinie 1800 , potem we środę - Nowenna do MBNP, a w piątek - Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego,
    4. w sobotę od godziny 1715 - różaniec prowadzony przez dzieci z Przedszkola, SKC oraz wolontariat Gimnazjum w intencjach, o które prosiła nas Matka Boża podczas objawień w Fatimie, a potem Msza Święta.
  3. We środę o Mszy Świętej wieczornej – spotkanie z przygotowującymi się do Sakramentu Bierzmowania z uczniami klasy VI i VII wraz rodzicami, natomiast w piątek także Mszy Świętej wieczornej – z uczniami klasy II i III „A” Gimnazjum również z rodzicami.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka na tacę będzie przeznaczona na WSD w Tarnowie.
  5. Także w przyszłą niedzielę – odpust w parafii Dobrego Pasterza w Tarnowie, suma o godzinie 1130.
  6. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” można przeczytać m.in. artykuły: „Jeszcze Francja nie umarła” – w ciągu ostatnich 22 lat ten kraj doczekał się aż 9 męczenników za wiarę. Czy ich krew ocali kraj od całkowitego bezbożnictwa?; „Bóg chce, bym Polsce pomagała” – o św. Urszuli Ledóchowskiej, która miała niemały wkład w odrodzenie się Polski po 123 latach niewoli; „Jesteśmy po to, aby wrócili do życia” – o handlu ludźmi, który stał się na świecie coraz bardziej naglącym się problemem.
  7. Do sprzątania kościoła sobotę o godzinie 1000  są proszone następujące osoby: Leszczyński Piotr, Starzec Ryszard, Sztorc Ewa, Skruch Bernardyna, Tokarz Małgorzata, Łuszcz Adam i Wapiennik Lucyna

INTENCJE MSZALNE – 16.IV. – 22.IV. 2018 r.

PONIEDZIAŁEK:

6.30

1. + Julia i Paweł Chrobak w rocznicę śmierci Pawła.

2. + Andrzej Kamykowski od rodziny Marek.

3. + Rozalia Ciochoń od Magdaleny Nytko z rodziny.

 

WTOREK: 

6.30

1. + Marta Łakoma w 30 rocznicę śmierci.

2. + Józefa Kocoł  w 7 dzień po pogrzebie od męża.

 

18.00

- + Weronika Mróz od rodziny Sysłów.

 

ŚRODA:

18.00

1. + Katarzyna, Ludwika i Kazimierz Małochleb.

2. + Janina Skamel w 30 dzień po śmierci od wnuków i prawnuków.

3. + Eugeniusz Szostak od córki Zuzanny z rodziną.

 

CZWARTEK:

6.30

1. + Stanisława Starzec w rocznicę śmierci.

2. + Andrzej Masłowski w 1 rocznicę śmierci od córki Magdaleny z dziećmi.

3. + Stanisław Zaucha od sióstr Wandy i Janiny.

 

PIĄTEK:

18.00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Natalii z okazji urodzin od rodziców i siostry.

2. + Andrzej Masłowski w 1 rocznicę śmierci od żony Haliny i syna Szymona.

3. + Rozalia Ciochoń od wnuka Jacka.

 

SOBOTA:

18.00

1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i  opiekę Matki Bożej dla Kacpra w 6 rocznicę urodzin od rodziców.

3. + Janina Marszałek od sąsiadów Małochleb i Czarnik.

 

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA: 

7.00

1. + Stanisław Flis w rocznicę śmierci. 

2. + Robert Sobczyk w 3 rocznicę śmierci.

 

9.00

1. O zdrowie, bł. Boże dla członków róży Jerzego Lisa i ich rodzin.

2. + Tadeusz Kuta w 11 rocznicę śmierci od żony.

 

11.00

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Małgorzaty i Jakuba z okazji imienin.

2. W intencji Łukasza, który przyjmie chrzest święty i jego rodziny.

 

16.00

- + Andrzej Kamykowski od koleżanek i kolegów Weroniki z Gimnazjum.



Joomla templates by a4joomla