1. Jutro – II dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie 700, 1000 i 1800.
  2. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte będą odprawione codziennie o godzinie 1800, a po nich nabożeństwa majowe.
  3. We czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. O godzinie 1700 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja w ciszy, 1740 - Koronka do Bożego Miłosierdzia, ofiarowana w intencji kapłanów i o nowe powołania, a o godzinie 1800 – Msza Święta i nabożeństwo majowe.
  4. W sobotę przeżywamy - Dzień Matki, z tej racji na nabożeństwo o godzinie 1800 zapraszamy wszystkie mamy naszej parafii, które będziemy polecać opiece Bożej przez wstawiennictwo Matki Najświętszej.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  6. Dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej – na plebanii spotkanie z Radą Parafialną, Akcją Katolicką i Caritas Parafialną.
  7. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Gdzie duch ? Gdzie zaduch ?” – kim jest Duch Święty i jak odkryć Jego działanie ?; „Poczta czy sklep ?” – w jaki sposób niektórzy próbują ominąć zakaz handlu w niedzielę i jak często tak się dzieje ?;
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Cichoń Stanisława, Bartosz Sebastian, Myjkowska Ewa, Marszałek Grzegorz, Schab Beata i Partyka Ewa.

INTENCJE MSZALNE – 21.V. – 27.V.2018 r.

PONIEDZIAŁEK: - Święto NMP Matki Kościoła.

1. + Stanisław Nowak z okazji imienin.

2. + Edward Nowak.

– + Paulina i Roman Biskup w 8 rocznicę śmierci Romana

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członkiń róży Jadwigi Armatys i ich rodzin.

2. W intencji uczniów klas VII i II Gimnazjum: o szczęśliwe zdanie egzaminu przed Sakramentem Bierzmowania i opiekę Matki Bożej Bolesnej w dalszym ich życiu od rodziców.

– + Kazimierz i Mariusz Wardzała w rocznicę śmierci Kazimierza.

1. + Janina Łakoma w 7 rocznicę śmierci.

2. + Agata, Andrzej i Jan Sasak.

CZWARTEK: - Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członkiń róży Heleny Szczurek i ich rodzin.

2. + Maria i Zygmunt Starzec w rocznicę śmierci Marii.

PIĄTEK:

1. + O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członkiń róży Anny Chłopek i ich rodzin.

2. + Marian, Franciszek i Maria Partyka.

SOBOTA: - Wspomnienie św. Filipa Nereusza.

1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członkiń róży Teresy Łakoma i ich rodzin.

2. + Julia Szostak, + Maria Gębica w Dniu Matki.

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY:

1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członków róży Mariana Madeja i ich rodzin.

2. + Genowefa Nytko w 1 rocznicę śmierci.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej Bolesnej dla obecnych członkiń róży Marii Madej w 100 rocznicę powstania tej róży i za zmarłe członkinie.

2. + Julia i Stanisław Jeż z okazji imienin.

– + Mieczysław Kutrzuba.

– + Maria i Zygmunt Łakoma.

1.               Jutro – II dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie 700, 1000 i 1800.

2.               W pozostałe dni tygodnia Msze Święte będą odprawione codziennie o godzinie 1800, a po nich nabożeństwa majowe.

3.               We czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. O godzinie 1700 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja w ciszy, 1740 - Koronka do Bożego Miłosierdzia, ofiarowana w intencji kapłanów i o nowe powołania, a o godzinie 1800 – Msza Święta i nabożeństwo majowe.

4.               W sobotę przeżywamy  - Dzień Matki, z tej racji na nabożeństwo o godzinie 1800 zapraszamy wszystkie mamy naszej parafii, które będziemy polecać opiece Bożej przez wstawiennictwo Matki Najświętszej.

5.               W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

6.               Dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej – na plebanii spotkanie z Radą Parafialną, Akcją Katolicką i Caritas Parafialną.

7.               W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Gdzie duch ? Gdzie zaduch ?” – kim jest Duch Święty i jak odkryć Jego działanie ?; „Poczta czy sklep ?” – w jaki sposób niektórzy próbują ominąć zakaz handlu w niedzielę i jak często tak się dzieje ?;

8.               Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Cichoń Stanisława, Bartosz Sebastian, Myjkowska Ewa, Marszałek Grzegorz, Schab Beata i Partyka Ewa.

INTENCJE MSZALNE – 21.V. – 27.V.2018 r.

PONIEDZIAŁEK: - Święto NMP Matki Kościoła.

1. + Stanisław Nowak z okazji imienin.

2. + Edward Nowak.

– + Paulina i Roman Biskup w 8 rocznicę śmierci Romana

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członkiń róży Jadwigi Armatys  i ich rodzin.

– + Kazimierz i Mariusz Wardzała w rocznicę śmierci Kazimierza.

1. + Janina Łakoma w 7 rocznicę śmierci.

2. + Agata, Andrzej i Jan Sasak.

CZWARTEK: - Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

1. O zdrowie,  bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członkiń róży Heleny Szczurek i ich rodzin.

2. + Maria i Zygmunt Starzec w rocznicę śmierci Marii.

PIĄTEK:

1. + O zdrowie,  bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członkiń róży Anny Chłopek i ich rodzin.

2. + Marian, Franciszek i Maria Partyka.

SOBOTA: - Wspomnienie św. Filipa Nereusza.

1. O zdrowie,  bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członkiń róży Teresy Łakoma i ich rodzin.

2. + Julia Szostak, + Maria Gębica w Dniu Matki.

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY:

1. O zdrowie,  bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członków róży Mariana Madeja i ich rodzin.

2. + Genowefa Nytko w 1 rocznicę śmierci.

2. + Julia i Stanisław Jeż z okazji imienin.

– + Mieczysław Kutrzuba.

– + Maria i Zygmunt Łakoma.