1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione w następującym porządku:
    1. jutro (z racji 11 dnia miesiąca) – o godzinie 1800 połączona z Nowenną Jubileuszową przed 100 rocznicą odzyskania niepodległości.
    2. we wtorek i w czwartek - rano o godzinie 630,
    3. we środę – zarówno rano o 630, jak i wieczorem o 1800, potem Nowenna do MBNP,
    4. w piątek – o godzinie 1800, a po niej Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Wcześniej z racji 15 dnia miesiąca od godziny 1715 - koronka ku czci 7 boleści NMPw intencji naszej parafii. Natomiast po Mszy Świętej - spotkanie z uczniami klasy VI, przygotowującymi się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami,
    5. w sobotę od godziny 1715 - różaniec prowadzony przez dzieci z Przedszkola, SKC w intencjach, o które prosiła nas Matka Boża podczas objawień w Fatimie, a potem Msza Święta.
    6. w przyszła niedzielę – o godzinie 1100 – Msza Święta dla dzieci.
  2. Także w przyszłą niedzielę przed wejściem do kościoła uczniowie z naszego SKC w ramach akcji „Dobro na wagę złotówki” będą zbierać ofiary na pomoc dzieciom chorym w naszym środowisku. Za ich złożenie składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. Dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej na plebanii – spotkanie z Radą Parafialną, Akcją Katolicką i Caritas Parafialną oraz Parafialnym Zespołem Synodalnym.
  4. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „ Paragraf 1666” – w Niemczech wystarczy donos sąsiadów, aby specjalnie powołany urząd wtargnął w nocy do domu i zabrał rodzicom ich dziecko. Czy mieszkające tam polskie rodziny mają się czego obawiać?; „Czekając na Franciszka” – o przygotowaniach na Litwie, Łotwie i Estonii do wrześniowej pielgrzymki Ojca Świętego; „Dlaczego Polska płonie? – co się dzieje z tysiącami ton odpadów przywożonych do nas z Zachodu, jak i z tymi produkowanymi na miejscu.
  5. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Marek Agnieszka, Smutek Krzysztof, Zięba Renata, Zaucha Czesław, Partyka Agnieszka i Kapustka Krystyna.

INTENCJE MSZALNE – 11.VI. – 17.VI.2018 r.

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie św. Barnaby.

1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Antoniego Starzec.

2.+ Wiesława Łakoma.

WTOREK: - Wspomnienie bł. Romana Sitki i Towarzyszy.

1. + Kazimierz Łakoma.

2. + Józef Baca.

ŚRODA: - Wspomnienie św. Antoniego.

- + Andrzej Kamykowski od synów.

1. + Kazimiera i Antoni Łakoma w dniu imienin Antoniego.

2. + Piotr Kuta w 18 rocznicę śmierci od córki z rodziną.

CZWARTEK: - Wspomnienie bł. Michała Kozala.

1. + Bronisław i Janina Nytko w rocznicę śmierci Janiny od syna Wiesława z rodziną.

2. + Stefan, Zbigniew i Anna Nytko w 37 rocznicę śmierci Stefana.

PIĄTEK:

1. + Genowefa Kuta.

2. + Krystyna Gądek w rocznicę śmierci.

1. + Stefania i Kazimierz Marszałek w 3 rocznicę śmierci Stefanii.

2. + Tomasz, Maria i Henryk Kiełbasa w 41 rocznicę śmierci Marii.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA:

1. + Ludwika Wardzała z okazji Dnia Matki, + Bronisław Wardzała z okazji Dnia Ojca.

2. + Adolf i Teresa Pinas z okazji imienin Adolfa od córki Marii z rodziną.

1. + Eugeniusz Pytel w 36 rocznicę śmierci.

2. + Bronisław Paprocki w 7 rocznicę śmierci od córki Bożeny z rodziną.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej w wyborze drogi życiowej dla Patryka w 18 rocznicę urodzin od rodziców, brata i babci.

1. O zdrowie, bł. Boże dla rodzin z Partuł Żukowskich.

2. W intencji Antoniego, który przyjmie chrzest święty i jego rodziny.

- + Stanisław i Maria Masło w rocznicę śmierci Stanisława.