1. W nadchodzącym tygodniu Msze Świętebędą odprawione:
    a) w poniedziałek, wtorek,czwarteki w sobotę rano o godzinie 630,
    b) we środę i w piąteko godzinie 1800, a po nich:we środę – z racji 11 dnia miesiąca- Nowenna Jubileuszowa przed 100 rocznicą odzyskania niepodległości, a w piątek - Nabożeństwo do MiłosierdziaBożego,
  2. W przyszłą niedzielę- od godziny 815 – koronka ku czci 7 boleści NMP w intencji naszej parafii.
  3. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na WSD w Tarnowie.
  4. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Potrzebują naszej modlitwy”- o ustanowionym przez papieża Franciszka nadzwyczajnym dniu modlitwy poświęconym dramatycznej sytuacji na Bliskim Wschodzie; „Czym się je 300 +” – poradnik: jak uzyskać pomoc w ramach programu Dobry Start?. Kwota jednorazowego wsparcia wynosi 300 zł na dziecko. W przyszłą niedzielę w numerze „Gościa Niedzielnego” będzie artykuł z konsekracji naszego kościoła. Zostało zamówionych więcej egzemplarzy, aby każdy chętny mógł go zakupić na wieczną pamiątkę. Zachęcam, także szczególnie tych, którzy nie wzięli udziału, do obejrzenia fotogalerii z naszej uroczystości znajdującej się w gablotce parafialnej.
  5. Na stoliku koło figury św. Antoniego znajduje się również czasopismo dla dzieci „Promyczek dobra” w cenie 5 zł; w środku wiele ciekawych artykułów dla dzieci, jest także specjalna płytka CD pt. „Kochali Polskę” z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości.
  6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Stach – Węgrzyn Agata, Rempała Cecylia, Armatys Stefania, Skoczeń Agnieszka, Sasak Henryka i Wajda Magdalena.

INTENCJE MSZALNE – 9.VII. – 15.VII. 2018 r.

1. + Józef Borzęcki w 7 dzień po pogrzebie od żony i dzieci.
  2. + Stanisław Zaucha od Józefa Pinas z rodziną.
  3. + Stanisław Zaucha od koleżanki Marii z pracy (poza parafią).

1. + Rozalia Ciochoń od Marii Sitko.
  2. + Władysław Nytko od Renaty i Dariusza Kocoł z rodziną.
  3. + Władysław Nytko od wnuczki Marzeny z mężem (poza parafią).

ŚRODA: - Święto św. Benedykta.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże na dalsze lata dla Antoniego w 80 rocznicę urodzin i Janiny z okazji imienin od córki Elżbiety z rodziną.
  2. + Eugeniusz Szostak od wnuczki Małgorzaty z rodziną.
  3. + Ewa Nytko od kuzynki Grażyny Tomasik z mężem (poza parafią).

CZWARTEK: - Wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu.

1. + Edward Zaucha w 2 rocznicę śmierci.
  2. + Rozalia Ciochoń od Teresy i Antoniego Małochleb.
  3. + Jan Flis ( poza parafią).

PIĄTEK: - Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta.

1. + Bronisława Starzec w 4 rocznicę śmierci.
  2. O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla Anny i dziecka.
  3. + Aleksander Smutek od właścicieli sklepu Ochał (poza parafią).

1. + Jan i Antonina Małek.
  2. + Teresa i Adolf Pinas w 23 rocznicę śmierci Adolfa od syna Józefa z rodziną.
  3. + Władysław Nytko od Barbary i Ewy Nytko (poza parafią).

XV NIEDZIELA ZWYKŁA:

– + Ludwika i Jan Marszałek w rocznicę śmierci Jana.

1. + Antoni Leszczyński w 1 rocznicę śmierci od syna Jarosława z rodziną.
  2. + Krystyna Cygan w 20 rocznicę śmierci od córek z rodzinami.
  3. + Andrzej Kamykowski od koleżanek Julii z licealnej klasy (poza parafią).

1. + Rozalia i Tadeusz Łuszcz w 3 rocznicę śmierci Rozalii od córki Krystyny z mężem i dziećmi.
  2. W intencji dziecka, które przyjmie chrzest święty i jego rodziny.

– Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Józefy i Józefa w 35 rocznicę ślubu od córek z rodzinami.