1. Jutro przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msza Święta o godzinie 1800.
  2. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte będą odprawione we wtorek i w czwartek- rano o godzinie 630, we środę i w piątek o godzinie 1800, a po nich nabożeństwa: we środę – Nowenna do MBNP, a w piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  3. Natomiast w sobotę z racji 11 dnia miesiąca – Msza Święta o godzinie 800 połączona z nowenną jubileuszową przed 100 rocznicą odzyskania niepodległości
  4. W przyszłą niedzielę składka na tacę jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Tarnowie i w Krakowie..
  5. Spotkanie przedpielgrzymkowe grupy II św. Franciszka odbędzie się dzisiaj o godzinie 1900 w kościele bł. Karoliny w Tarnowie. Wtedy także będzie można jeszcze się zapisać na pielgrzymkę.
  6. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów

INTENCJE MSZALNE - 5.VIII. – 12.VIII. 2018 r.

 

PONIEDZIAŁEK: - Święto Przemienienia Pańskiego.

18.00

  1. + Władysław Nytko od Janusza Mechla z rodziną
  2. + Czesław Madej w 7 dzień po śmierci
  3. + Ewa Nytko od cioci Izabeli Papuga (poza parafią).
  4. + Józef Habel od szwagra Stanisława z rodziną (poza parafią)

 

WTOREK:

6.30

  1. + Tadeusz Marszałek od rodziny Giża i Mróz
  2. + Józef Kawalec w 7 dzień po śmierci od żony Wiktorii
  3. + Józef Habel od rodziny Wszołków (poza parafią).
  4. + Józef Borzęcki od Władysława Nytko z rodziną (poza parafią).

 

ŚRODA: - Wspomnienie św. Dominika.

18.00

  1. + Władysława i Franciszek Mechla w 20 rocznicę śmierci Franciszka.
  2. + Eugeniusz Szostak od Roberta Łakoma z rodziną
  3. + Janina Skamel od Janiny Kasprzyk z córką (poza parafią).
  4. + Stanisław Zaucha od Angeliki i Dariusza Pinas (poza parafią).

 

CZWARTEK: - Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża.

6.30

  1. + Tadeusz Marszałek od bratanka z rodziną
  2. + Rozalia Ciochoń od wnuczki Doroty z rodziną
  3. + Aleksander Smutek od córki Anny z rodziną (poza parafią).
  4. + Józef Borzęcki od rodziny Adamus z Błonia (poza parafią).

 

PIĄTEK: - Święto św. Wawrzyńca.

18.00

  1. + Józefa Kocoł od Stanisławy i Edwarda Marszałek z rodziną
  2. + Tadeusz Taraszka od Agnieszki
  3. + Tadeusz Taraszka od Agnieszki (poza parafią).
  4. + Tadeusz Taraszka od chrześnicy Małgorzaty Kot (poza parafią).

 

SOBOTA: - Wspomnienie św. Klary – Nowenna Jubileuszowa.

8.00

  1. + Zygmunt i Zofia w rocznicę śmierci Zofii.
  2. + Stanisław Zaucha od chrześnicy Renaty z rodziną
  3. + Józef Borzęcki od rodziny Wapienników (poza parafią).
  4. + Józef Habel od Lidii i Józefa Słowików (poza parafią).

 

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA:

7.00

– + Bogdan Kocoł z okazji imienin.

 

9.00

  1. + Józefa, Wojciech i Władysława Taraszka.
  2. + Józef Habel od chrześnicy Moniki (poza parafią).

 

11.00

  1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej Bolesnej dla Mariana w 50 rocznicę urodzin od żony z dziećmi.
  2. + Janina Skamel od rodziny Kras (poza parafią).

 

16.00

– + Bronisław Pyrek w 8 rocznicę śmierci od dzieci.



Joomla templates by a4joomla