1. W trwającej oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych: w poniedziałek, wtorek, środę i we czwartek Msze Święte o godzinie 1700, a po nich różaniec za zmarłych. W te dni można uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących.
  2. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte będą odprawione: w piątek o godzinie 1700, potem Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a w sobotę rano o godzinie 630.
  3. W przyszłą niedzielę przypada 100 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msza Święta dziękczynna w intencji naszej Ojczyzny będzie o godzinie 1100.
  4. We czwartek – spotkanie z dziećmi klasy III, przygotowującymi się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 1630 na cmentarzu.
  5. W uroczystość Wszystkich Świętych, podczas zbiórki na cmentarzu na WSD w Tarnowie została zebrana kwota 1423 zł +2 Euro. W imieniu rektora i kleryków WSD składamy wszystkich ofiarodawcom serdeczne „Bóg zapłać”. Dziękuję ministrantom, lektorom i panu kościelnemu za zebranie tychże ofiary, a ks. Kazimierzowi za zorganizowanie całej akcji.
  6. Za 2 tygodnie jest planowana parafialna pielgrzymka autokarowa do Wał Rudy i Zabawy. Dokładnie w ten dzień przypada 102 rocznica męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózka. Zapisy chętnych w zakrystii do przyszłej niedzieli.
  7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim chętnym (a było ich bardzo dużo), którzy pomagali we wczorajszych pracach na cmentarzu. Dziękujemy także rodzinie państwa Łuszczów za ofiarowanie i posadzenie nowych krzewów nas placu kościelnym.
  8. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Śmierć jest szczerbata” – czym jest śmierć i czy trzeba jej się śmiertelnie bać; „ Europa feniksów” – Polska 100 lat temu odzyskała wolność, w towarzystwie jakich jeszcze innych krajów?; „Pochwała lenistwa” – wyniki naukowych badań: dlaczego stajemy się coraz bardziej leniwymi.
  9. Do sprzątania kościoła w sobotę po Mszy Świętej są proszone następujące osoby: Stach Jolanta, Kordzikowska Barbara, Cygan Krystyna, Prusak Elżbieta, Kozioł Ewa.

INTENCJE MSZALNE – 5.XI. – 11.XI.2018 r.

1. Za zmarłe siostry z róży Janiny Chrzanowskiej.
  2. Za zmarłe siostry z róży Teresy Kocoł.
  3. Za zmarłe siostry z róży Alojzy Witek.

1. Za zmarłe siostry z róży Teresy Łakoma.
  2. Za zmarłe siostry z róży Józefy Brożek.
  3. + Irena i Tadeusz Armatys w 12 rocznicę śmierci Tadeusza od synów z rodziną.

1. Za zmarłe siostry z róży Stanisławy Kapustka.
  2. Za zmarłe siostry z róży Czesławy Kutrzuba.
  3. + Eugeniusz Szostak od wnuka Roberta z rodziną.

CZWARTEK: - zakończenie Oktawy Wszystkich Świętych.

1. Za zmarłe siostry z róży Jadwigi Armatys.
  2. Za zmarłe siostry z róży Marii Madej.
  3. + Stanisława i Tadeusz Wójcik w 55 rocznicę śmierci Tadeusza.

PIĄTEK: - Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

1. + Julia i Franciszek Kapustka.
  2. + Jan, Helena i Edward Zaucha w rocznicę śmierci Jana.
  3. + Julia, Paweł i Józef Kajpust.

SOBOTA: - Wspomnienie św. Leona Wielkiego.

1. + Józefa Kocoł od Marii i Tadeusza Szostak.
  2. + Danuta i Tadeusz Duź w rocznicę śmierci Tadeusza.
  3. + Jan, Aniela, Józef, Maria i Władysław Flis, Antonina Kuca.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA: -  100 – LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

1. Za zmarłych braci z róży Ryszarda Kuty.
  2. Za zmarłych braci z róży Jerzego Lisa.

1. Za zmarłych braci z róży Grzegorza Marszałka.
  2. + Stanisław Marszałek z okazji imienin od żony z rodziną.
  3. + Tekla i Józef Łakoma w 51 rocznicę śmierci Józefa.

- W intencji Ojczyzny w 100 rocznicę odzyskania niepodległości.

- + Franciszek Jarowski w rocznicę śmierci.