1. Dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej na plebanii – spotkanie Rady Parafialnej.
  2. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione: w poniedziałek, wtorek i we czwartek rano o godzinie 630, we środę i w piątek o godzinie 1700, a po nich – we środę – Nowenna do MBNP, a w piątek - Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  3. Natomiast w I sobotę miesiąca Msza Święta rano o godzinie 900.
  4. Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy rok kościelny pod hasłem „W mocy Bożego Ducha”. W zakrystii są do zakupu lampiony dla dzieci na Msze Święte Roratnie w cenie 5 zł.
  5. We środę po Mszy Świętej wieczornej (około 1800) – spotkanie wszystkich kolędników misyjnych oraz tych, którzy chcą uczestniczyć w tej akcji.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej – na plebanii spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
  7. W zakrystii, dla tych co się zapisali jest do odebrania płyta z uroczystości dedykacji naszej świątyni z 1 lipca tego roku. Dziękujemy panu Markowi Kwapniewskiemu za nagranie tej uroczystości, wielogodzinne „obrabianie” materiału i piękne, profesjonalne wykonanie tejże płyty.
  8. Wspólnie ze Szkołą Podstawową jest organizowany konkurs na najpiękniejszą, rodzinną szopkę Bożonarodzeniową. Regulamin tego konkursu pojawi się w najbliższym tygodniu na stronie internetowej szkoły.
  9. Do dzisiejszego numeru „Gościa Niedzielnego” jest dołożony kalendarz ścienny na rok 2019. Ponadto możemy przeczytać m.in. artykuły: „Król na kolanach” – o Jezusie Chrystusie, Królu królów, który stał się pokornym Sługą; „Dobrodziejstwo czy przekleństwo” – głos w dyskusji o szczepionkach – pomagają czy szkodzą?
  10. Na stoliku koło figury św. Antoniego są także czasopisma misyjne: dla dzieci – „Świat misyjny” po 2,50 gr oraz dla dorosłych – „Misje dzisiaj” w cenie 3 zł
  11. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Stadnicka Joanna, Chrobak Jerzy, Gaczoł Małgorzata, Rybak Alicja i Jachym Natalia.

INTENCJE MSZALNE – 26.XI. – 2.XII.2018 r.

1. + Stanisław Starzec.
  2. + Ewa Nytko od sąsiadów Gądków.

1. + Józefa Kocoł od koleżanki Marii.
  2. + Eugeniusz Szostak od rodziny Marecików.

1. + Bronisława i Zdzisław Filipowscy w dniu imienin Zdzisława.
  2. + Katarzyna i Ludwik Małochleb.

1. + Mieczysław Mechla w 24 rocznicę śmierci od córki Agnieszki z rodziną.
  2. + Franciszek i Ludwika Nytko i zmarłe rodzeństwo.

PIĄTEK: - Święto św. Andrzeja, Apostoła.

• + Jan Łuszcz w 15 rocznicę śmierci.

I SOBOTA miesiąca:

1. Za zmarłe siostry z róży Heleny Szczurek.
  2. + Andrzej Masłowski z okazji imienin od żony Haliny i córki Magdaleny z wnukami.

I NIEDZIELA ADWENTU:

1. + Anna i Jan Łuszcz w rocznicę śmierci Anny.
  2. + Marian Flis od sióstr Michaliny, Łucji i Marii.

1. + Antoni i Kazimiera Łakoma w 17 rocznicę śmierci Antoniego.
  2. + Jan, Julia, Antoni i Wojciech Nytko od Kazimierza Nytko.

• + Alojzy Nytko w 21 rocznicę śmierci.

• + Antoni i Tekla Zielińscy od córki Emilii.