1. Przez cały tydzień Msze Święte połączone z nabożeństwem majowym będą odprawione o godzinie 18.00.
2. Jutro, we wtorek i w środę będziemy przeżywać Dni modlitw o urodzaje ( dawne Dni Krzyżowe). Msze Święte o godzinie 18.00, a po nich procesje:
a) jutro – do krzyża koło rodziny Pinasów.
b) we wtorek – do krzyża koło rodziny Chrzanowskich.
c) we środę – do krzyża na cmentarzu.
3. W piątek rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
4. W sobotę od godziny 17.15 różaniec prowadzony przez dzieci przedszkolne, dzieci ze SKC i wolontariat Gimnazjum w intencjach o które prosiła nas Matka Boża podczas objawień w Fatimie. Po różańcu nabożeństwo majowe i Msza Święta, na zakończenie której ucałujemy relikwie świętych.
5. W czwartek o godzinie 18.00 – spotkanie z młodzieżą klasy II Gimnazjum, a w sobotę o godzinie 17.15 z młodzieżą klasy I Gimnazjum przygotowującymi się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
6. W rozpoczynającym się tygodniu przypadają:
- w czwartek – święto św. Macieja, Apostoła,
- w sobotę – święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i naszego Księdza Biskupa Ordynariusza, którego w tym dniu pragniemy otoczyć serdeczną modlitwą podczas Różańca Fatimskiego i Mszy Świętej.
7. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży.
8. Także w przyszła niedzielę odpust ku czci Matki Bożej Fatimskiej w kościele św. Józefa w Tarnowie, suma o godzinie 11.00. Dokładny program tego odpustu jest wywieszony w gablotce parafialnej.
9. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać na temat peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego w dekanacie Tarnów- Północ, w tym relacje z Nawiedzenia także w naszej parafii.
10. Na stoliku koło figury św. Antoniego znajduje się także czasopismo dla dzieci „Promyczek dobra” w cenie 4 zł; w środku numeru m.in. mały prezent dla mamy z okazji Dnia Matki.
11. Do sprzątanie kościoła w sobotę o godzinie 10.00 są proszone następujące osoby: Konieczkowska Grażyna, Korus Renata, Jarosz Maria, Madej Zofia, Konieczkowska Katarzyna i Karczyńska Teresa.

INTENCJE MSZALNE – 11.V. – 17.V. 2015 r.

1. + Julia i Stanisław Małochleb.
2. + Teresa Pinas w 7 dzień po pogrzebie od syna Józefa z rodziną.
3. + Irena Okarma (Gregor. – poza parafią).

18.00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą O zdrowie, bł. Boże, zachowanie od nieszczęśliwych wypadków i opiekę Matki Bożej dla członkiń róży Janiny Chrzanowskiej i ich rodzin.

1. + Roman Jeż w 9 rocznicę śmierci.
2. + Czesława Wojnarowska w rocznicę śmierci.

CZWARTEK: - Święto św. Macieja.

1. + Stefan Ciochoń w 16 rocznicę śmierci od córki Marii z rodziną.
2. + Krzysztof Okulski w 15 rocznicę śmierci.

PIĄTEK:

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej i św. Józefa w codziennym życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym i na dalsze lata życia dla Józefa z okazji 60 urodzin.
2. + Stefan Ciochoń w rocznicę śmierci.

SOBOTA: - Święto św. Andrzeja Boboli.

1. W podziękowaniu za założenie grupy różańcowej, za wszystkie łaski wyproszone prze modlitwę dzieci oraz opiekę Matki Bożej Fatimskiej oraz łaski za Jej przyczyną członków grupy w 3 rocznicę jej założenia.
2. + Józef Wiatr w 12 rocznicę śmierci.

NIEDZIELA: Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

1. Z podziękowaniem Bogu za opiekę z prośbą o zdrowie, dalsze bł. Boże Jezusa Miłosiernego i Matki Bożej w 87 rocznicę urodzin.
2. + Irena Okarma (Msza Św. Gregoriańska).

1. + Stefania i Tadeusz Stach w 3 rocznicę śmierci Stefanii od rodziny.
2. Z podziękowaniem za dar Miłosierdzia Bożego z prośba o dalsze bł.
Boże dla członkiń róży Józefy Brożek i ich rodzin.

1. + Zofia Nawrocka w 7 rocznicę śmierci i z okazji imienin.
2. W intencji Klaudii, która przyjmie chrzest święty i jej rodziny.
3. + Justyna i Bronisław Stryszowscy w 6 rocznicę śmierci Bronisława.

16.00 - + ks. Marian Kurnyta od rodziny Janiszewskich.

Przez cały tydzień będą odprawiane Msze Święte Gregoriańskie za zmarłą śp. Irenę Okarma; codziennie o godzinie 18.00, w przyszłą niedzielę o 7.00.