1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte połączone z nabożeństwem majowym oraz Nowenną do Ducha Świętego będą odprawione o godzinie 18.00.
  2. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny i czas spowiedzi i  Komunii Świętej Wielkanocnej.
  3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” rodzinie, która wspomogła ufundowanie relikwiarza. Dziękujemy także za dzisiejszą składkę przeznaczoną na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
  4. Dzisiaj – odpust ku czci Matki Bożej Fatimskiej w kościele św. Józefa w Tarnowie.
  5. W piątek przypada wspomnienie św. Rity z Cascia, przyzywanej w sprawach trudnych i wyjątkowo beznadziejnych. Przynieśmy zatem i my w naszych sercach takie, aby przez jej przyczynę przedstawić je Bogu podczas Mszy Świętej
  6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Kiełbasa Maria, Marek Maria, Taraszka Lidia, Taraszka Bożena, Mechla – Lewandowska Monika i Kaczmarska Dorota.
  7. Dnia 4.VI. będziemy obchodzić Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku o przygotowanie ołtarzy są proszeni mieszkańcy Okręglika:

I OŁTARZ (koło szkoły)

1. WIERZBICKA JÓZEFA
  2. TRELA KRYSTYNA
  3. KULA AGATA
  4. WAPIENNIK IRENA
  5. PĘCAK MAŁGORZATA
  6. ZAUCHA BOGUSŁAWA
  7. KSIĄZEK EDYTA
  8. STARZEC CECYLIA

II OŁTARZ (koło rodziny Pinasów)

1. CIOCHOŃ BARBARA
  2. CYGAN BARBARA
  3. MONDEL ANNA
  4. SZAWICA KRYSTYNA
  5. CZARNIK MARTA
  6. CIOCHOŃ ANNA
  7. CIOCHOŃ AGNIESZKA
  8. NYTKO MAGDALENA

III OŁTARZ (koło OSP)

1. STARZEC MAŁGORZATA
  2. MAŁOCHLEB KATARZYNA
  3. ADAMSKI RYSZARD
  4. KOĆWIN STANISŁAW
  5. KASPRZYK TOMASZ
  6. WODZISZ MAŁGORZATA
  7. ŻMUDA JOANNA
  8. ŻMUDA GRAŻYNA

IV OŁTARZ (na parkingu przykościelnym)

1. JANIEWICZ MONIKA
  2. ŻMUDA MONIKA
  3. OGONOWSKA WIOLETTA
  4. STARZEC RENATA
  5. SZCZERBA ANETA
  6. ŻMUDA MICHALINA
  7. LUBOŃ SEWERYM
  8. STELMACH AGNIESZKA

INTENCJE MSZALNE - 18.V. – 24.V. 2015 r.

1. + Zofia i Zygmunt Wardzała z okazji imienin.

2. + Klara Jędrocha.

- + Józefa Wapiennik w 7 dzień po przegrzebie od męża Józefa.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Zdzisława z okazji 85 urodzin.

2. + Franciszek i Ludwika Nytko w 31 rocznicę śmierci Ludwiki.

3. + Irena Okarma (greg. poza parafią).

1. + Robert Sobczyk w 30 dzień po śmierci od rodziny.

2. + Paulina i Roman Biskup w 5 rocznicę śmierci od wnuczki Kingi.

PIĄTEK: - Wspomnienie św. Rity z Cascia.

1. + Kazimierz Wardzała w 4 rocznicę śmierci.

2. + Edward Nowak w 11 rocznicę śmierci.

1. + Maria Starzec w rocznicę śmierci.

2. + Grażyna Starzec od kuzynki Sylwii Sysło.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO:

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członków róży Mariana Madeja i ich rodzin.

2. + Irena Okarma ( Msza Św. Greg.)

1. + Janina Łakoma w 4 rocznicę śmierci.

2. + Julia i Stanisław Jeż z okazji imienin.

3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członków róży Mariana Szwalca i ich rodzin.

1.  Z podziękowaniem Jezusowi Miłosiernemu, Matce Bożej Bolesnej – Matce Kapłanów za 10 lat posługi duszpasterskiej ks. Artura i jego urodzin z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dalszej pracy kapłańskiej oraz życzliwość ludzką na każdy dzień.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla członkiń róży Marii Madej i ich rodzin.

+ Paulina i Roman Biskup w 5 rocznicę śmierci Romana.

Przez cały tydzień będą odprawiane Msze Święte Gregoriańskie za zmarłą śp. Irenę Okarma; codziennie o godzinie 18.00, w środę poza parafią, a w przyszłą niedzielę o 7.00.