1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione:
  1. w poniedziałek, wtorek i w sobotę – rano o godzinie 630,
  2. we środę – o godzinie 1700, a po niej Nowenna do MBNP,
  3. I czwartek miesiąca – także o godzinie 1700, wcześniej od godz. 1630 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o nowe powołania kapłańskie i zakonne, a po Mszy Świętej - spotkanie z dzieci klasy III przygotowującymi się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami,
  4. w piątek – również o 1700, a po niej - nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 2. W piątek odbędzie się pielgrzymka klas: III Gimnazjum i VIII do Sanktuarium Jasnogórskiej Pani w Częstochowie, a w drodze powrotnej do Oświęcimia. Wyjazd z Zaczarnia o godzinie 200.
 3. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych poprzez zbiórkę do puszek przed kościołem będziemy mogli wesprzeć katolicką fundację HCPT, działającą od 5 lat w Krakowie, organizującą dla osób niepełnosprawnych, w tym także dla dzieci z oddziału onkologicznego Szpitala Dziecięcego w Krakowie – Prokocimiu pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes. Więcej informacji o tej fundacji jest umieszczone w gablotce parafialnej.
 4. W przyszły poniedziałek (11 lutego) przypada wspomnienie NMP z Lourdes - Światowy Dzień Chorego. W tym dniu odbędzie się parafialna pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes w Porąbce Uszewskiej. Wyjazd z naszej parafii spod kościoła o godzinie 1400. Tam w Porąbce Uszewskiej – udział we Mszy Świętej o godzinie 1630, a następnie procesja różańcowa z lampionami do groty. Prosimy, aby chętni zapisywali się w zakrystii lub u pań z Caritasu.
 5. Do dzisiejszego numeru „Gościa Niedzielnego” jest dołożony obrazek z modlitwą rodziców za dzieci. Ponadto można przeczytać wiele ciekawych artykułów m. in. „Nie ma mowy”! – świadectwa kilku sióstr zakonnych, które przypominają nam, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych; „Rozbrojenie” – o potrzebie nawrócenia z nienawiści i przebaczenia, bo albo się nawrócimy, albo pozabijamy.
 6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Ciochoń Barbara, Starzec Wojciech, Książek Edyta, Zaucha Bogusława, Pęcak Magdalena, Wapiennik Irena, Kula Agata, Trela Krystyna.

INTENCJE MSZALNE – 4.II. – 10.II.2019 r.

PONIEDZIAŁEK:  

6.30

 1. + Stanisław Starzec w rocznicę śmierci.
 2. + Józef Borzęcki od chrześnika Łukasza.

 

WTOREK: - Wspomnienie św. Agaty.

6.30

 1. + Agata i Karol Szatko w dniu imienin Agaty.
 2. + Franciszek Łuszcz od sąsiada Szczepana z żoną.

 

ŚRODA: - Wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy.

17.00

 1. + Katarzyna i Ludwik Małochleb w rocznicę śmierci.
 2. O szybki powrót do zdrowia, bł. Boże i opiekę Matki Bożej Bolesnej dla pewnej osoby.
 3. + Marian Stańczyk od pracowników sklepu spożywczego Ewa Karczmarczyk – Wola Rzędzińska.
 4. + Alfreda Partyka od rodziny Pabianów z Wierzchosławic (poza parafią).

 

I CZWARTEK miesiąca:

17.00

 1. W intencji dzieci klasy III – o dobre przygotowanie i godne przyjęcie sakramentu Pokuty i I Komunii Świętej.
 2. + Czesław Madej od Jerzego i Józefy Starzyk z rodziną.
 3. + Franciszka Kapustka od sąsiadów Armatysów.
 4. + Alfreda Partyka od rodziny Szczebaków (poza parafią).

 

PIĄTEK:

17.00

 1. + Julian Małek w 2 rocznicę śmierci.
 2. + Eugeniusz Starzec od sąsiadów Marceliny i Grzegorza Jakubowskich (poza parafią).

 

SOBOTA:

6.30

 1. + Józefa Kocoł od sąsiadów Danuty i Bolesława Hablów z synami.
 2. + Eugeniusz Starzec od Janiny Płaczek.

 

V NIEDZIELA ZWYKŁA:

7.00

 1. + Ewa Nytko w 1 rocznicę śmierci od bratowej z rodziną.
 2. + Józef Kawalec od syna Piotra z rodziną.

 

9.00

 1. + Stanisław Partyka od córek z rodzinami.
 2. + Stanisław Marszałek w 7 rocznicę śmierci od żony z rodziną.

 

11.00

 1. + Władysław Nytko w 10 rocznicę śmierci.
 2. + Józef Małochleb, + Katarzyna Stachura.

 

16.00

 • + Janina i Kazimierz Tarnowscy w 26 rocznicę śmierci Janiny.


Joomla templates by a4joomla