1. Jutro – II dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie 7.00, 10.00 i 18.00

2. W pozostałe dni tygodnia Msze Święte połączone z nabożeństwem majowym będą odprawione codziennie o godzinie 18.00

3. W najbliższych dniach przeżywać będziemy:

- w wtorek – Wspomnienie św. Filipa Neri. W tym dniu obchodzimy także Dzień Matki, z tej racji na wieczorne nabożeństwo zapraszamy wszystkie mamy naszej parafii, które będziemy polecać przez wstawiennictwo Matki Najświętszej opiece Bożej.

- w czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana,  o godzinie 1700 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja w ciszy, zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia, ofiarowaną w intencji kapłanów i o nowe powołania.

- w piątek – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy.

4. We środę o godzinie 18.00 – spotkanie z młodzieżą klasy II Gimnazjum, a w piątek także o godzinie 18.00 z młodzieżą klasy I Gimnazjum przygotowującymi się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

5. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

6. Także w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.00 – zmiana tajemnic różańcowych w kościele.

7. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” polecamy w sposób szczególny 2 artykuły: „Kobieta z cierpieniem” – za życia odstraszająca smrodem z ropiejącej na czole rany, a po śmierci pachnąca różami. Prawda o świętej Ricie od spraw niemożliwych, z modlitwą załączoną na specjalnym obrazku. „Nowe twarze Kościoła” – o kanonizacji 4 zakonnic.

8. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Kamykowska Małgorzata, Czosnyka Marta, Gaweł Agnieszka, Szczurek Dorota, Łuszcz Klaudia.

INTENCJE MSZALNE – 25.V. – 31.V. 2015 r.

PONIEDZIAŁEK: - Święto NMP Matki Kościoła.

+ Marian, Franciszek i Maria Partyka w 12 rocznicę śmierci Mariana.

- Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla Edwarda z okazji urodzin.

+ Julia i Franciszek Kapustka.

WTOREK: - Wspomnienie św. Filipa Nereusza – Dzień Matki.
1. + Teresa Pinas w Dniu Matki od córki Barbary.
2. + Zbigniew Nytko od rodziny Trędotów i Niepsujów.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla członkiń róży Alojzy Witek i ich rodzin.
2. + Agata i Andrzej Sasak w rocznicę śmierci.

CZWARTEK: - Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
1. + Augustyn Nytko od córki Bożeny z rodziną.
2. + Janina i Kazimierz Szywała.

PIĄTEK: - Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej.
1. + Grażyna Starzec od Kazimierza Łakoma z rodziną.
2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla Elizy w dniu urodzin.

1. + Mieczysław Kutrzuba od córki z rodziną.
2. + Zbigniew Nytko od przewodnika Kalwaryjskiego.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ.
- W pewnej Bogu wiadomej intencji.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla członkiń róży Jadwigi Armatys i ich rodzin.
2. + Mariusz Partyka w 18 rocznicę śmierci od siostry Renaty z rodziną.

- Z podziękowaniem za łaskę nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego z prośbą o zdrowie, zgodę w rodzinach i sąsiedztwach oraz opiekę Bożą dla członkiń róży Stanisławy Kapustka i ich rodzin.

- + Grażyna Starzec od rodziny Bogacz.

Przez cały tydzień będą odprawiane Msze Święte Gregoriańskie za zmarłą śp. Irenę Okarma; jutro o 7.00, od wtorku do piątku włącznie o godzinie 18.00, w sobotę i w niedzielę poza parafią.