1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione: w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę rano o godzinie 630, natomiast we środę i w piątek o godzinie 1800, a po nich: we środę – Nowenna do MBNP, a w piątek - Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego,
  2. W liturgii Kościoła będziemy wspominać: w czwartek – św. Benedykta Opata, patrona Europy, święto.
  3. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Wielki projekt”, o 450 rocznicy zawarcia unii lubelskiej, „Czemu chrzcimy małe dzieci?”, o wyjątkowości pierwszego z sakramentów oraz „Przemeblowywanie duszy”, o wartości życia oddanego Bogu
  4. Na stoliku koło figury św. Antoniego znajduje się również czasopismo dla dzieci „Promyczek dobra” w cenie 5 zł; w środku wiele ciekawych artykułów dla dzieci, jest także specjalna płytka CD pt. „ Łukasz – strażnik skarbów” opowiadający o św. Janie Pawle II.
  5. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Giża Maria, Kalita Krystyna, Łukasik Damian, Białas Mariusz, Łakoma Joanna, Sysło Klaudia. Dziękujemy równocześnie rodzinom, które sprzątały kościół wczoraj.
  6. W najbliższy czwartek na godzinę 17.00 zapraszamy wszystkie osoby, które pragną włączyć się w uporządkowanie dolnego kościoła i zaadaptowania jego pomieszczeń dla potrzeb naszej wspólnoty parafialnej i szeroko pojętego duszpasterstwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną się włączyć to ważne dzieło.

 

INTENCJE MSZALNE – 8.VII. – 14.VII.2019 r.

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie św. Jana z Dukli.

6.30

  1. + Jan Kuczek w 7 dzień po śmierci od rodziny.
  2. + Władysława Marek od chrześnicy Lucyny z dziećmi
  3. + Władysława Marek od rodziny Rogowskich (poza parafią)

 

WTOREK:

6.30

  1. + Władysław Nosal od rodziny Cygan
  2. + Matylda Stelmach od córki Stanisławy z mężem
  3. + Janina Masło od Józefy Ciochoń (poza parafią)

 

ŚRODA:

18.00

  1. + Katarzyna i Ludwik Małochleb w rocznicę śmierci.
  2. + Bronisława Starzec w 5 rocznicę śmierci.
  3. + Alojza Witek od Michała Mostek z rodziną (poza parafią).

 

CZWARTEK: - Święto św. Benedykta, patrona Europy.

6.30

  1. + Elżbieta Madej od Jadwigi i Mariana Partyka
  2. + Stanisław Gąsior w 7 dzień po śmierci od żony.
  3. + Józefa Masło od Anny i Juliana Golesz (poza parafią).

 

PIĄTEK: - Wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu.

18.00

  1. + Eugeniusz Starzec w 1 rocznicę śmierci.
  2. + Edward Zaucha w 3 rocznicę śmierci.
  3. + Jan Flis w rocznicę śmierci (poza parafią).

 

SOBOTA: - Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta.

6.30

  1. + Alfreda Partyka od kuzyna Kazimierza Madej
  2. + Łukasz Gasiciel od brata Rafała
  3. + Janina Masło od Zofii i Ryszarda Wojtaczka z Jankowej (poza parafią).

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA: 

7.00

  • + Maria Starzec w rocznicę śmierci.

 

9.00

  1. Z prośbą o szczęśliwe urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla rodzin z rejonu od drogi na Lisią Górę do drogi na Wolę Rzędzińską po stronie północnej.
  2. + Ludwika i Jan Marszałek w rocznicę śmierci Jana.

 

11.00

  1. Z prośbą o szczęśliwe urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla rodzin z rejonu od pani Chrzanowskiej do drogi cmentarnej po obydwu stronach.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i Filipa w 10 rocznicę ślubu i ich dzieci.

 

16.00

  1. + Władysław Nosal od chrześnicy Elżbiety z mężem
  2. + Janina Masło od Marty i Franciszka Nosal (poza parafią).


Joomla templates by a4joomla