1. W nadchodzącym tygodniu Msze Świętebędą odprawionewponiedziałek, wtorekiwe czwartek rano o godzinie 6.30, we środę o godzinie 18.00, potem Nowenna do NMPNP.
  2. W piątek - Msza Święta także , a po niej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, połączone z odmówieniem  Litanii do Serca Pana Jezusa.
  3. Natomiast w sobotę – od godziny 17.15 – różaniecprowadzony przez dzieci ze SKC i wolontariat Gimnazjum, w intencjach o które prosiła Matka Boża podczas objawień w Fatimie, a potem Msza Święta, na zakończenie której ucałujemy relikwie bł. Matki Teresy z Kalkuty.
  4. Jutro w kościele o godzinie 14.00 – pogrzeb śp. Marii Masłowskiej, natomiast we wtorek także o godzinie 14.00 – śp. Janiny Nytko. Ich dusze polecajmy Dobremu Bogu.
  5. Dzisiaj – odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowej Jastrząbce oraz św. Alberta Chmielowskiego w Brniu, sumy o godzinie 11.00.
  6. We środę w Grybowie odbędzie się Zjazd Szkolnych Kół Caritas z całej diecezji Tarnowskiej. Wyjazd naszych członków na to spotkanie o godzinie 8.00 spod Szkoły Podstawowej.
  7. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Młodzi waleczni” – o 3 młodych Polakach walczących w Parlamencie Europejskim o każde poczęte życie; „Na polu minowych” – o pielgrzymce papieża Franciszka do Bośni i Hercegowiny; „Ale średniowiecze!”  - o wielu sprawach, w których nie dorastamy do poziomu ludzi żyjących w tej epoce; „Ze wsi, ale najlepsi”- o drużynie z liczącej zaledwie 750 mieszkańców Niecieczy, która awansowała do piłkarskiej ekstraklasy.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 10.00 są proszone następujące osoby: Kajpust Danuta, Lis Barbara, Kaziród Marta, Krupska Małgorzata i Kmiecik Alicja.

INTENCJEMSZALNE – 15.VI. – 21.VI. 2015 r.

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie bł. Jolanty.

1. + Zbigniew Nytko od Wandy Małek.

2. + Augustyn Nytko od koleżanek z pracy synowej.

1. + Teresa Pinas od siostry Janiny Śręba z Jodłówki.

2. + Robert Sobczyk od brata Wiesława.

ŚRODA: - Wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Agaty i Grzegorza w 20 rocznicę ślubu.

2. + Alojzy Nytko z okazji imienin.

1. + Augustyn Nytko od wnuka Michała z rodziną.

2. + Zbigniew Nytko od Krystyny i Stanisława Cichoń.

PIĄTEK:

1. + Maria i Czesław Stachura w rocznicę śmierci Marii.

2. + Arkadiusz Kotalma w 8 rocznicę śmierci.

1. + Janina Nytko w 7 dzień po śmierci od rodziny.

2. + Tadeusz Zając od chrzestnej.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA:

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł.  Jezusa Miłosiernego i opiekę Matki Bożej Bolesnej dla pewnej osoby w 75 rocznicę urodzin.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą, silną wiarę, dary Ducha Świętego dla Anety w 18 rocznicę urodzin od babci.

3. + Janina Pyrek w 9 rocznicę śmierci i z okazji imienin od dzieci.

1. +Alicja i Emil Sasak w dniu imienin Alicji.

2. Za zmarłych z rodziny Wapienników.

+ Janina i Bronisław Sysło z okazji imienin Janiny.

+ ks. Jan Franczak z okazji imienin i w 1 rocznicę śmierci.