1. W trwającej oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych: do piątku włącznie Msze Święte będą odprawione zarówno rano o godzinie 630, jak i wieczorem o godzinie 1800. Wcześniej od godziny 1730 - różaniec za zmarłych. W te dni można uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących.
  2. W sobotę Msza Święta tylko rano o godzinie 630.
  3. We środę po Mszy Świętej wieczornej o godzinie 1800 – spotkanie z dziećmi klas III, przygotowującymi się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami.
  4. We czwartek także po Mszy Świętej wieczornej o godzinie 1800 – spotkanie z uczniami klas VII i VIII przygotowującymi się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godzinie 1100 będzie prezentacja dzieci przedszkolnych w strojach różnych świętych, w których wystąpiły podczas Balu Świętych w naszym przedszkolu.
  6. W uroczystość Wszystkich Świętych, podczas zbiórki na cmentarzu na WSD w Tarnowie została zebrana kwota 1308 zł 41 gr. W imieniu rektora i kleryków WSD składamy wszystkich ofiarodawcom serdeczne „Bóg zapłać”.
  7. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Święci z misją specjalną” – po co nam są potrzebni święci patroni; „Dla niej bije moje serce” – o wybitnej postaci naszej tarnowskiej diecezji ks. arcybiskupie Jerzym Ablewiczu.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Armatys Dariusz, Skoczeń Agnieszka, Stach – Węgrzyn Agata, Sasak Henryka, Wajda Patrycja, Grela Sławomir.

INTENCJE MSZALNE – 4.XI. – 10.XI.2019 r.

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie św. Karola Boromeusza.

• + Alojza Witek od Grażyny i Janusza Kiełbasa.

1. Za zmarłe siostry z róży Czesławy Kutrzuba.
  2. Za zmarłe siostry z róży Heleny Szczurek.

• + Janina Masło od rodziny Maziarczyków.

1. Za zmarłe siostry z róży Marii Madej.
  2. Za zmarłe siostry z róży Janiny Chrzanowskiej.

• + Maria Pałach od rodziny Świątek i Żmuda.

1. Za zmarłe siostry z róży Teresy Łakoma.
  2. + Tadeusz Armatys w rocznicę śmierci od synów z rodzinami.

• + Jan Kuczek od Iwony i Marcina Wenc z rodziną.

1. Za zmarłe siostry z róży Anny Chłopek.
  2. Za zmarłe siostry z róży Stanisławy Kapustka.

PIĄTEK:

• + Stanisław Gąsior od chrześnicy Krystyny z rodziną.

1. Za zmarłe siostry z róży Teresy Kocoł.
  2. + Tadeusz i Stanisława Wójcik w 56 rocznicę śmierci Tadeusza.

SOBOTA: - Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Doroty w 50 rocznicę urodzin od męża i dzieci.
  2. + Kazimierz i Wiesława Łakoma.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA:

1. + Stanisław Marszałek z okazji imienin od żony z rodziną.
  2. + Elżbieta Marszałek z okazji imienin od męża z synem.

1. Za zmarłe siostry z róży Jadwigi Armatys.
  2. Za zmarłych braci z róży Jerzego Lisa.
  3. + Tekla i Franciszek Okarma od syna.

• + Józef  i Maria Jeż z okazji 45 rocznicy śmierci Józefa od córki Józefy z mężem i dziećmi.

• Za zmarłe siostry z róży Józefy Brożek.

Ks. kanonik Jan przez cały tydzień odprawia Msze Święte Gregoriańskie za zmarłą + Alfredę Partyka: codziennie o godz. 6.30, a  w niedzielę o 7.00