1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione codziennie rano o godzinie 630, ponadto we środę i w piątek – także o godzinie 1700, potem we środę - Nowenna do MBNP,  natomiast w piątek -  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. We środę również z racji 15 dnia miesiąca od  godziny 1615- koronka ku czci 7 boleści NMP w intencji naszej parafii.
 2. W przyszłą niedzielę na Mszach Świętych o godzinie 900 i 1100 będziemy gościć Zespół „Klikowianie”, a po Mszy Św. da krótki koncert kolęd.
 3. Z racji zakończonej w ostatni czwartek wizytacji kolędowej składam w imieniu ks. Janusza i swoim, podziękowanie za otwarcie drzwi Waszych domów na dar Chrystusowego błogosławieństwa, a także za przyjęcie nas kapłanów do Waszych rodzin. Dziękujemy za wspólną modlitwę, za życzliwość okazywaną wobec kapłanów, jak również wobec Pana Organisty. Jeszcze raz składamy  wszystkim wraz z Panem Organistą z serca płynące „Bóg zapłać”.
 4. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” można przeczytać wiele ciekawych artykułów m. in. „Czy istnieje przeznaczenie” ? – dlaczego ludzie wierzą wróżkom i różnym innym przepowiadaczom przyszłości ?; „Czy trafi mi się wierzące dziecko” ? – jak wychowywać dzieci, by nie porzucały wiary.
 5. Także na stoliku koło figury św. Antoniego znajduje się czasopismo dla dzieci „Promyczek dobra” w cenie 5 zł. W środku wiele ciekawych artykułów dla dzieci, także niespodzianka w postaci płyty z kolędami.
 6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone osoby z następujących numerów domów: od 182 – 363.

 

INTENCJE MSZALNE – 13.I. – 19.I.2020 r.

PONIEDZIAŁEK:

6.30

 1. + Adolf Węgrzyn od rodziny Łuszczów.
 2. + Helena Stach od rodziny Stach i Socha z Czyrnej.

 

WTOREK:

6.30

 1. + Wiesław Sobczyk od sąsiadki Renaty Jarosz z dziećmi.
 2. + Wiesław Sobczyk od sąsiada Grzegorza z rodziną.

 

ŚRODA:

6.30

 • + Helena Stach od Elżbiety Kałuckiej z rodziną.

 

17.00

 1. + Genowefa, Henryk i Tadeusz Kiełbasa.
 2. W pewnej Bogu wiadomej intencji.

 

CZWARTEK:

6.30

 1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże w rocznicę ślubu. 
 2. + Józef  Taraszka w rocznicę śmierci.

 

PIĄTEK: - Wspomnienie św. Antoniego.

6.30

 • + Zofia Starzec w rocznicę śmierci.

 

17.00

 • + Stanisława i Eugeniusz Zielińscy w 30 rocznicę śmierci Stanisławy.

 

SOBOTA:

6.30

 1. + Helena Ciochoń w rocznicę śmierci.
 2. + Adolf Węgrzyn od rodziny Filipowskich.

 

II NIEDZIELA ZWYKŁA:

7.00

 • + Zofia Dźwierzyńska od sąsiadów.

 

9.00

 1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla Haliny i Piotra z okazji 35 rocznicy ślubu od chrześnika Piotra z rodziną.
 2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże, opiekę Pani Jasnogórskiej dla Magdaleny i Julii w dniu urodzin.
 3. + Adolf Węgrzyn od swatowej Marii i rodziny Łuszczów.

 

11.00

 • + Maria Nytko od Mariusza Papugi z rodziną.

 

16.00

 • + Tadeusz i Zofia Czarnik w 10 rocznicę śmierci Tadeusza.

 

Ks. kan. Jan od jutra rozpoczyna Msze Święte Gregoriańskie za zmarłą Zofię Mucha, codziennie rano o 6.30.

 Joomla templates by a4joomla