1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione codziennie rano o godzinie 630, ponadto we środę i w piątek – także o godzinie 1700, potem we środę - Nowenna do MBNP,  natomiast w piątek -  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. We środę również z racji 15 dnia miesiąca od  godziny 1615- koronka ku czci 7 boleści NMP w intencji naszej parafii.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszach Świętych o godzinie 900 i 1100 będziemy gościć Zespół „Klikowianie”, a po Mszy Św. da krótki koncert kolęd.
  3. Z racji zakończonej w ostatni czwartek wizytacji kolędowej składam w imieniu ks. Janusza i swoim, podziękowanie za otwarcie drzwi Waszych domów na dar Chrystusowego błogosławieństwa, a także za przyjęcie nas kapłanów do Waszych rodzin. Dziękujemy za wspólną modlitwę, za życzliwość okazywaną wobec kapłanów, jak również wobec Pana Organisty. Jeszcze raz składamy  wszystkim wraz z Panem Organistą z serca płynące „Bóg zapłać”.
  4. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” można przeczytać wiele ciekawych artykułów m. in. „Czy istnieje przeznaczenie” ? – dlaczego ludzie wierzą wróżkom i różnym innym przepowiadaczom przyszłości ?; „Czy trafi mi się wierzące dziecko” ? – jak wychowywać dzieci, by nie porzucały wiary.
  5. Także na stoliku koło figury św. Antoniego znajduje się czasopismo dla dzieci „Promyczek dobra” w cenie 5 zł. W środku wiele ciekawych artykułów dla dzieci, także niespodzianka w postaci płyty z kolędami.
  6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone osoby z następujących numerów domów: od 182 – 363.

INTENCJE MSZALNE – 13.I. – 19.I.2020 r.

1. + Adolf Węgrzyn od rodziny Łuszczów.
  2. + Helena Stach od rodziny Stach i Socha z Czyrnej.

1. + Wiesław Sobczyk od sąsiadki Renaty Jarosz z dziećmi.
  2. + Wiesław Sobczyk od sąsiada Grzegorza z rodziną.

• + Helena Stach od Elżbiety Kałuckiej z rodziną.

1. + Genowefa, Henryk i Tadeusz Kiełbasa.
  2. W pewnej Bogu wiadomej intencji.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże w rocznicę ślubu.
  2. + Józef  Taraszka w rocznicę śmierci.

PIĄTEK: - Wspomnienie św. Antoniego.

• + Zofia Starzec w rocznicę śmierci.

• + Stanisława i Eugeniusz Zielińscy w 30 rocznicę śmierci Stanisławy.

1. + Helena Ciochoń w rocznicę śmierci.
  2. + Adolf Węgrzyn od rodziny Filipowskich.

II NIEDZIELA ZWYKŁA:

• + Zofia Dźwierzyńska od sąsiadów.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla Haliny i Piotra z okazji 35 rocznicy ślubu od chrześnika Piotra z rodziną.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże, opiekę Pani Jasnogórskiej dla Magdaleny i Julii w dniu urodzin.
  3. + Adolf Węgrzyn od swatowej Marii i rodziny Łuszczów.

• + Maria Nytko od Mariusza Papugi z rodziną.

• + Tadeusz i Zofia Czarnik w 10 rocznicę śmierci Tadeusza.

Ks. kan. Jan od jutra rozpoczyna Msze Święte Gregoriańskie za zmarłą Zofię Mucha, codziennie rano o 6.30.