1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawione w poniedziałek, wtorek i we czwartek rano godzinie 630.
  2. We środę Msza Święta o godzinie 1800, potem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, także piątek o godzinie 1800,  a po niej Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  3. Natomiast w sobotę – od godziny 1715 – różaniec prowadzony przez przedszkolaków, dzieci ze SKC i wolontariat Gimnazjum, w intencjach o które prosiła Matka Boża podczas objawień w Fatimie, a potem Msza Święta, na zakończenie której ucałujemy relikwie bł. Matki Teresy z Kalkuty.
  4. Od dzisiaj do przyszłej niedzieli będzie trwał Odpust ku czci MB Szkaplerznej w Tarnowie na Burku pod hasłem: „Maryja umacnia nas w walce z grzechem”. Codziennie Msze Święte o godzinie 600, 730, 900, 1530 i 1800. Ksiądz proboszcz i kustosz Sanktuarium serdecznie wszystkich pielgrzymów zaprasza.
  5. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Grzechy posła” – dlaczego posłowie, którzy zagłosowali za przyjęciem ustawy in vitro zgrzeszyli i są wyłączeni ze wspólnoty Kościoła; „Litania bezpartyjnych” – o walce z kościołem i próbach zamiany przez komunistów uroczystości kościelnych świętami państwowymi”; „Ziemia Święta w Muszynie” – o pięknych i zmuszających do refleksji ogrodach biblijnych utworzonych przy miejscowej parafii.
  6. Także na stoliku koło figury św. Antoniego znajduję się jeszcze czasopismo dla dzieci „Promyczek dobra” po 5 zł z dołączonym filmem DVD o świętym papieżu Janie Pawle II.
  7. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Starzec Krystyna, Flis Zofia, Flis Marta, Łuszcz Halina i Wawrzon Krystyna.

INTENCJE MSZALNE – 13.VII. – 19.VII. 2015 r.

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie św. AndrzejaŚwierada i Benedykta.

– + Zbigniew Nytko od rodziny Kutów z Zaczarnia.

1. + Bronisława Starzec w 1 rocznicę śmierci od brata i sióstr.

2.+ Maria Starzec w rocznicę śmierci.

ŚRODA: - Wspomnienie św. Bonawentury.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej w rodzinie z okazji 30 rocznicy ślubu.

2. + Teresa i Adolf Pinas od wnuczki Justyny.

CZWARTEK: - Wspomnienie NMP z Góry Karmel.

– + Stefania Marszałek w 30 dzień po śmierci od córki z mężem.

PIĄTEK:

– + Teresa i Adolf Pinas w 20 rocznicę śmierci Adolfa.

SOBOTA: - Wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.

– + Władysław Gasiciel w 20 rocznicę śmierci.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA:

– Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej Bolesnej na dalsze lata małżeństwa dla Barbary i Józefa w 25 rocznicę ślubu.

1. + Anna i Władysław Matusik z okazji imienin.

2. + Maria Partyka w 10 rocznicę śmierci od córki Renaty z rodziną.

– W intencji Julii, która przyjmie chrzest święty i jej rodziny.

– Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Janiny i Józefa z okazji 50 – lecia ślubu od córki Teresy z mężem i dziećmi.

Przez cały tydzień będą odprawiane Msze Święte Gregoriańskie za duszę śp. Augustyna Nytko: w poniedziałek i we czwartek rano o godzinie 630, we wtorek i w środę poza parafią, w piątek i w sobotę o 1800, a w przyszłą niedzielę o godzinie 700.

MSZE ŚWIĘTE POZA PARAFIĄ: - KS. JAN

- + Zbigniew Nytko od członków i zarządu klubu WKS „Zorza”.

- + Augustyn Nytko ( greg.)

- + Augustyn Nytko ( greg.)

- + Grażyna Starzec od wychowanków rocznika 1970.