1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę rano o godzinie 630, we środę o godzinie 1800, potem Nowenna do MBNP.
  2. W I piątek miesiąca Msza Święta zarówno rano o godzinie 630, a wieczorem od godziny 1700 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja, 1740 – koronka do Miłosierdzia Bożego, litania do Serca Pana Jezusa, a potem Msza Święta.
  3. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca: dla dzieci szkolnych we środę od godziny 1700 – 1800, dla dorosłych w piątek także od godziny 1700 – 1800 oraz pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  4. W I piątek od godziny 800  - objazd chorych po domach.
  5. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Tarnowie i w Krakowie. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. Odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej w naszej parafii będzie w niedzielę 6 września.
  7. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Likwidacja krucjaty” – o zniszczeniu przez komunistów założonej przez ks. Blachnickiego Krucjaty Wstrzemięźliwości próbującej ratować naród przed plagą pijaństwa; „Dlaczego dziś trudniej kochać?” – rozmowa z ks. bp Janem Wątrobą o konsekwencjach przyjętej przez parlamentarzystów metody „in vitro”; „Czy zagrażają nam terroryści?” – o obawie obecności i działalności w Polsce członków Państwa Islamskiego i innych organizacji terrorystycznych.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000  są proszone następujące osoby: Walasiewicz Marzena, Tarnowska Renata, Merchut Anna, Cygan Robert i Wytrwał Krystyna.

INTENCJEMSZALNE - 3.VIII. – 9.VIII. 2015 r.

1. + Zbigniew Nytko od rodziny Bogaczów.

2. + Augustyn Nytko od sąsiadów Marków.

WTOREK: - Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya.

1. + Teresa Pinas od córki Barbary z rodziną.

2. + Robert Sobczyk od wujka Stanisława Kozioła z Nowych Żukowic.

- + Danuta Duź w 1 rocznicę śmierci.

CZWARTEK:- Święto Przemienienia Pańskiego.

1. + Augustyn Nytko od sąsiadki Bronisławy Kapustka i Barbary Banaś.

2. + Zbigniew Nytko od Juliana Wardzała z rodziną.

I PIĄTEK miesiąca:

1. + Teresa Pinas od córki Danuty z mężem i rodziną.

2. + Zbigniew Nytko od  Michała Zaucha z rodziną.

- O zdrowie, dalszą opiekę Bożą dla Antosia w 2 rocznicę urodzin od rodziców.

SOBOTA: - Wspomnienie św. Dominika.

1. + Bronisław Pyrek w 5 rocznicę śmierci od dzieci.

2. + Robert Sobczyk od Kazimierza Łakoma z rodziną.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA:

1. + Bogdan Kocoł w dniu imienin.

2. + Zbigniew Nytko od rodziny Gancarzów.

1. + Janina i Bronisław Sysło w rocznicę śmierci Janiny.

2. Z podziękowaniem Jezusowi Miłosiernemu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalsze bł. Boże.

- W intencji Wiktora, który przyjmie chrzest święty i jego rodziny.

- + Augustyn Nytko, zmarli rodzice Jan i Julia Nytko od brata Kazimierza z rodziną.