1. Dzisiaj po południu o godzinie 1530 – Gorzkie Żale, a po nich ostatnia Msza Święta z kazaniem pasyjnym.
  2. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione:
    1. codziennie rano – o godzinie 630,
    2. ponadto we środę – o godzinie 1700 a przed nią Nowenna do MBNP,
    3. w I piątek miesiąca – od godziny 1600 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja, 1640 – koronka do Miłosierdzia Bożego, o 1700 – Droga Krzyżowa (poprowadzą kandydaci do Sakramentu Bierzmowania z klas VII), a po niej Msza Święta,
    4. w I sobotę miesiąca – od godziny 1630 - różaniec prowadzony przez dzieci w intencjach, o które prosiła nas Matka Boża podczas objawień w Fatimie, a potem Msza Święta.
  3. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca we środę od godziny 1600 – 1700, także w piątek również od godziny 1600 – 1700 oraz codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  4. W I piątek miesiąca od godziny 800 – objazd chorych po domach.
  5. Składamy „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary na tacę, które są przeznaczone na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.
  6. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” można przeczytać m.in. artykuły: „Niepłodni” – małżonkowie, którzy nie mogą mieć dzieci, cierpią. Z pomocą przychodzi im duszpasterstwo niepłodnych małżeństw; „Tak po prostu jest” – o tym jak osoby niepełnosprawne odnajdują się w życiu publicznym.
  7. Na stoliku koło figury św. Antoniego znajduje się także czasopismo dla dzieci „Promyczek dobra”. W środku wiele ciekawych artykułów dla dzieci, także niespodzianka w postaci koszulki na pisanki.
  8. W dalszym ciągu są rozprowadzane baranki wielkanocne i paschaliki w cenie 6 zł. Zachęcamy do wsparcia tego dzieła, z którego dochód będzie naszą jałmużną wielkopostną na pomoc najuboższym, podobnie jak i do udziału w akcji „Woreczek ryżu”, mającej na celu pomoc głodującym dzieci w krajach misyjnych, szczególnie w Kenii i Ekwadorze, gdzie pracują misjonarze franciszkańscy.
  9. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby z następujących numerów domów: 245, 246, 361, 239, 239 A, 239 B.

INTENCJE MSZALNE – 1.III. – 7.III.2021 r.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Julii Szczurek z okazji 95  urodzin.
  2. + Stanisława Maca od wnuczki Magdaleny z Dawidem.
  3. + Stanisława Maca od Rozalii Starzyk (poza parafią).

1. + Antoni Łoch.
  2. + Stanisław Okulski od brata Józefa z żoną.

• + Genowefa Kuzak w 7 dzień po śmierci od męża z dziećmi.

1. + Zbigniew Sysło od sąsiadów Wardzałowej, Stańczykowej i Armatysów.
  2. + Władysław Nosal w rocznicę śmierci.

CZWARTEK: - Święto św. Kazimierza.

1. + Kazimierz Witek w dniu imienin od rodzeństwa z rodzinami.
  2. + Stefania i Kazimierz Marszałek w dniu imienin Kazimierza.

I PIĄTEK miesiąca:

• + Lucjan Wawrzon od rodziny Łuszcz.

• + Helena i Józef Potępa w rocznicę śmierci Heleny.

I SOBOTA miesiąca:

1. + Mila i Julian Podolski od rodziny Sitko.
  2. + Irena Armatys w 8 rocznicę śmierci.

1. + Stanisław Małochleb od Bogusławy Węc z rodziną.
  2. + Stanisław Okulski od pracowników Przedszkola w Zaczarniu.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU:

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Natalii w 18 rocznicę urodzin od rodziców i brata Sebastiana.
  2. + Stanisław Małochleb od kuzynki Stanisławy z rodziną.

1. + Kazimierz i Mariusz Wardzała z okazji imienin Kazimierza.
  2. + Edward Szostak w 30 dzień po śmierci od syna Roberta z rodziną.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Stanisławy Okarma w 90 rocznicę urodzin od dzieci z rodzinami.
  2. Za całą parafię.

• + Weronika Kuta w rocznicę śmierci.