1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawione:
    1. w poniedziałek i we wtorek – rano o godzinie 630,
    2. we środę – wieczorem o godzinie 1700( jedną godzinę wcześniej niż do tej pory), potem Nowenna do MBNP.
    3. rozpoczyna się październik – miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Codziennie o godzinie 1700 najpierw nabożeństwo różańcowe, potem Msza Święta. Gorąco zachęcamy wszystkich: dzieci szkolne, młodzież i dorosłych do jak najliczniejszego udziału w tych pięknych nabożeństwach Maryjnych.
    4. w I piątek miesiąca – Msza Święta także rano o godzinie 630.
  2. Spowiedź święta przed I piątkiem miesiąca dla dzieci szkolnych we środę od godziny 1600 – 1700, również I piątek także od godziny 1600 – 1700 oraz w ciągu tygodnia pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  3. W I piątek miesiąca od godziny 800 – objazd chorych po domach.
  4. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Misjonarz miłosierdzia na Kubie” – o pielgrzymce Ojca Świętego Franciszka na Kubę; „Generałowie” – kim są i czym zajmują się archaniołowie (artykuł połączony z obrazkiem oraz modlitwą do św. Michała Archanioła); „Licha sługa” – o Matce Klarze Szczęsnej współzałożycielce Zgromadzenia Sercanek ogłoszonej dzisiaj błogosławioną w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie.
  5. W przyszłą niedzielę - odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej w Lisiej Górze, Msze Święte o godzinie 650, 830, 1100 i 1600.
  6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Tarnowski Mateusz, Głuszczyk Elżbieta, Mazur Władysław, Jeż Elżbieta i Szegda Marzena.

INTENCJE MSZALNE – 28.IX. – 4.X. 2015 r.

PONIEDZIAŁEK: - Wspomnienie św. Wacława.

1. + Edward Partyka w rocznicę śmierci od rodziców.

2.+ Edward Partyka w rocznicę śmierci od brata Krzysztofa.

WTOREK: - Święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

1. + Tadeusz Ciochoń w 1 rocznicę śmierci.

2. + Teresa Pinas od Stanisława Kiełbasa z rodziną.

ŚRODA: - Wspomnienie św. Hieronima.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalsze bł. Boże dla Joanny.

2. + Józef i Katarzyna Łuszcz, syn Jan.

CZWARTEK: - Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Początek nabożeństw różańcowych.

- + Robert Sobczyk  od rodziny Gębiców.

I PIĄTEK miesiąca: - Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.

1. + Teresa Pinas od rodziny Kmiecików.

2. + Józefa Wapiennik od Doroty i Roberta Nytko.

- + Janina Nytko ( Msza Święta Greg.)

I SOBOTA miesiąca:

- + Stefania Marszałek od syna Augustyna za rodziną.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA:

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Haliny i Józefa w 40 rocznicę ślubu.

2. + Maria Pyzdek w rocznicę śmierci.

1. + Stanisław Szczurek w 8 rocznicę śmierci.

2. + Ignacy Nytko z okazji 7 rocznicy śmierci od żony, córki i syna z rodzinami.

- + Janina i Stanisław Szatko w 13 rocznicę śmierci Stanisława.

- +Janina Nytko ( Msza Święta Greg.)

Od czwartku rozpoczną się Msze Święte Gregoriańskie za zmarłą śp. Janinę Nytko: we czwartek, piątek i w sobotę o godzinie 1700, a w niedzielę o godzinie 1600