1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 900 – zmiana tajemnic różańcowych w kościele.
  2. W nadchodzącym tygodniu nabożeństwo różańcowe będą odprawione w poniedziałek, środę, i we czwartek o godzinie 1700, we wtorek i w piątek wyjątkowo o godzinie 1500, natomiast w sobotę rano o godzinie 900, po nich Msze Święte.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Do południa Msze Święte o zwykłej porze tj. o  godzinie 700, 900 i 1100, natomiast po południu Msza Święta z nieszporami o godzinie 1400, a po niej procesja na cmentarz połączona z modlitwą za zmarłych. W ten dzień wzorem lat ubiegłych przed wejściem na nasz cmentarz będą zbierane ofiary na WSD w Tarnowie. Za ich złożenie składamy z góry serdeczne „Bóg zapłać”
  4. Spowiedź święta przed Uroczystością Wszystkich Świętych będzie we czwartek od godziny 1600 – 1700 oraz codziennie pół godziny przez każdą Mszą Świętą. Gorąco zachęcamy do skorzystania ze sakramentu pojednania, aby będąc w stanie łaski uświęcającej móc uzyskać odpust zupełny i w ten sposób pomóc duszom w czyśćcu cierpiącym.
  5. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuły: „Jak samoloty” - o wciąż aktualnej do dzisiaj nieustannej prośbie skierowanej do wszystkich wiernych o modlitwę za kapłanów; „Okno w oczy kole” – o próbie ONZ likwidacji w Polsce okien życia, które w ciągu 9 lat istnienia uratowały życie ponad 70 dzieci; „Witajcie w domu” – czy uda się sprowadzić do Ojczyzny wszystkich Polaków wciąż mieszkających na Wschodzie.
  6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone następujące osoby: Łakoma Józefa, Skruch Bernadetta, Nytko Beata, Łuszcz Adam i Maca Katarzyna.

 

INTENCJE MSZALNE – 26.X. – 1.XI. 2015 r.

PONIEDZIAŁEK:

17.00

1. + Tadeusz, Genowefa i Henryk Kiełbasa.

2. + Helena Madej w 14 rocznicę śmierci od męża Czesława.

WTOREK:

15.00

- + Janina Wielgus w 8 rocznicę śmierci.

ŚRODA: -  Święto św. Szymona i Judy Tadeusza.

17.00

1. + Maria i Stanisław Pawłowscy w rocznicę śmierci Stanisława.

2. + Tadeusz Łuszcz w dniu imienin.

CZWARTEK:

17.00

- + Sabina i Tadeusz Ptaszyński z okazji imienin.

PIĄTEK:

15.00

1. + Wiesława Łakoma w 6 rocznicę śmierci.

2. + Wojciech Nytko w 20 rocznicę śmierci. 

SOBOTA:

9.00

1. + Karolina i Józef Karaus w rocznicę śmierci Karoliny od córki Krystyny.

2. + Edward Nowak z okazji imienin.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH:

7.00

1. + Bogdan Kocoł.

2. + Edward Starzec od kolegów.

9.00

1. + Elżbieta Płaczek w 3 rocznicę śmierci od męża, córki i syna z rodzinami.

2. Za zmarłych braci z róży Mariana Szwalca.

11.00

1. + Kazimierz Wardzała.

2.  Za zmarłe siostry z róży Józefy Brożek.

14.00

- +  Irena Okarma od męża.

 

Do piątku włącznie będą  Msze Święte Gregoriańskie za zmarłą śp. Janinę Nytko:, we wtorek o 1500, we czwartek  po różańcu o 1700, a w poniedziałek, środę i w piątek poza parafią. Joomla templates by a4joomla