Dzień 1 lipca 2018 roku na zawsze przejdzie do historii naszej parafii. Dokładnie w 37 rocznicę erygowania naszej parafii przez ówczesnego ordynariusza diecezji tarnowskiej ks. bpa Jerzego Ablewicza, nasz kościół został dedykowany na wyłączną chwałę Bogu Najwyższemu. Tego uroczystego aktu dokonał obecny ordynariusz diecezji ks. bp Andrzej Jeż w obecności naszego proboszcza ks. Roberta Filipowicza, wikariusza ks. Kazimierza Kruczyńskiego, dziekana ks. dr Stanisława Bilskiego, kilkunastu przybyłych kapłanów oraz licznie zgromadzonych parafian.

Ta wspaniała i wzruszająca uroczystość została uwieńczona na płycie, nagranej zarówno w wersji SD (2 płytki), jak i również w wersji HD. Nagrania tego dokonał nasz parafianin pan Marek Kwapniewski, któremu z całego serca dziękujemy za wielogodzinne „obrabianie” materiału i profesjonalne wykonanie tejże płyty.

 Joomla templates by a4joomla