W niedzielę 20 stycznia 2019 roku w naszym kościele wystąpił z koncertem kolęd i pastorałek Zespół „Klikowianie”. Zespół ten działa już czwarty rok przy Fundacji Klikowska Ostoja Polskich Koni w Tarnowie-Klikowej. Kierowany jest przez Zofię Król. Tworzy go na co dzień 8 osób. W skład grupy śpiewającej wchodzą: Zofia Król, Anna Wielgus, Stanisława Barnaś, Janina Bąk, Jadwiga Sterkowiec oraz Bernadetta Augustyn. Towarzyszą im muzycy: Krzysztof Judasz i Wiesław Augustyn. Zespół śpiewa znane i mniej znane kolędy i pastorałki, ale ma także w repertuarze kilka własnych utworów, tekstów i kompozycji. Do tej pory zagrali w kilkunastu miejscach, głównie w kościołach, często towarzysząc liturgii. Również i w naszej parafii wystąpili podczas Mszy Świętych o godzinie 900 i 1100. Także po ich zakończeniu dali wiernym krótki recital.

 Joomla templates by a4joomla