We współpracy z rodzicami nasza parafia po raz drugi zorganizowała spotkanie opłatkowe dla Liturgicznej Służby Ołtarza, scholii Armia Matki Bożej i Grupy Młodzieżowej Gloria, które odbyło się w remizie w ostatni czwartek, dnia 24 stycznia. Dzieci i młodzież wysłuchali najpierw Ewangelii o narodzeniu Pana Jezusa, następnie łamali się opłatkiem, a później po raz kolejny uczestniczyli w jasełkach bożonarodzeniowych przygotowanych przez uch rówieśników. W dalszej części spotkania odbył się uroczysty posiłek, a po nim głos zabrał ks. Kazimierz, który zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy, którą ważną częścią był teleturniej „Jeden z dziesięciu” Po nim odbyła się jeszcze krótka zabawa karnawałowa. Wszyscy obecni bardzo dobrze się bawili i wyszli ubogaceni ze spotkania.

 Joomla templates by a4joomla