Już od 29 lat na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Śmignie występują i rywalizują miedzy sobą reprezentacje placówek oświatowych z terenu naszej gminy szczebla Szkół Podstawowych oraz Przedszkoli i Oddziałów Przedszkolnych. Tegoroczną edycję konkursu oceniały panie Małgorzata Wyszogrodzka i Katarzyna Kaczor. Wspaniale spisały się dzieci z naszej szkoły, które wśród  8 startujących szkół podstawowych naszej gminy zajęły II miejsce.

Warto wymienić ich nazwiska:

Marlena Madej – klasa VII

Liliana Gasiciel – klasa I

Jolanta Kozik – klasa I

Agnieszka Bezkosty – klasa II „A”

Kamila Kapustka – klasa II „A”

Karolina Kozik – klasa II „A”

Eliza Gieracka – klasa II „A”

Filip Łuszcz – klasa II „A”

Lilianna Mucha – klasa II „A”

Ponadto Marlena Madej  dostała także wyróżnienia specjalne za wykonanie indywidualne kolędy.

        Wszystkim dzieciom wraz z  opiekunem panem mgr Dariuszem Augustynem gratulujemy i składamy słowa uznania i podziękowania za piękno kultywowanej tradycji i szacunku do wartości polskiej kolędy i pastorałki.

 Joomla templates by a4joomla