W Gminnym Ośrodku Kultury w Śmignie, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Lisia Góra „Nasza Gmina” przy patronacie Wójta Gminy Lisia Góra Arkadiusza Mikuły zorganizowało konkurs Gmina Lisia Góra ma Talent, którego główną nagrodą jest występ przed koncertem zespołu Perfect i Ira podczas imprezy 27-28 lipca na stadionie sportowym w Lisiej Górze, a także nagrody pieniężne oraz ufundowane przez Wójta nagrody rzeczowe dla każdego uczestnika. Jak stwierdził przewodniczący Jury i prezes Stowarzyszenia Artur Główczyk „Poziom prezentowanych talentów był bardzo wysoki, wszyscy byli perfekcyjnie przygotowani, cieszę się, że mogliśmy oglądać te niesamowite talenty z Gminy Lisia Góra”.

Zwyciężczynią I konkursu Gmina Lisia Góra Ma Talent została uczennica klasy VII naszej szkoły Marlena Madej. Wśród wyróżnionych był także nasz pan kościelny Krzysztof Duź.

Wszystkim nagrodzonym, także uczestnikom serdecznie gratulujemy.

 Joomla templates by a4joomla