W ostatnim czasie w naszym kościele, wokół niego i na cmentarzu parafialnych został wykonanych kilka prac:

1. zamontowanie w kościele nowych lamp oświetlających obraz „Serca Maryi”, ołtarz główny i boczny „Miłosierdzia Bożego” (dziękujemy panu Józefowi Małochleb za wykonane prace).
  2. zamontowanie na placu kościelnym przyrządu na rowery (dziękujemy panom Andrzejowi Schabowi i Wiesławowi Stelmachowi za jego ufundowanie i zamocowanie).
  3. wykonanie nowej tablicy informacyjnej o historii naszej parafii i kościoła umieszczonej w przedsionku kościoła (dziękujemy pani Marcie Brożek za wykonany projekt, a panu Kazimierzowi Dżalakowi za jego wykonanie).
  4. ufundowanie nowego kielicha (jest to dar dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców).
  5. udrożnienie ścieków odpływowych na plebanii (dziękujemy panom Wiesławowi Stelmachowi i Czesławowi Ciężadło za wykonanie tej pracy).

Wszystkich wykonawcom tych prac i ofiarodawcom składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.