Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJoomPlu has a deprecated constructor in /domains/parafiazaczarnie.pl/public_html/plugins/content/joomplu/joomplu.php on line 26

Decyzją Księdza Biskupa Andrzeja Jeża  – Ordynariusza Tarnowskiego z dniem 27 sierpnia br. ks. Kazimierz zakończył posługę duszpasterską w naszej parafii. Został on skierowany do parafii NMP Królowej w Gromniku. Księdzu Kazimierzowi składamy serdeczne podziękowania za 2 lata posługi duszpasterskiej w naszej parafii, za Jego zaangażowanie w budowaniu naszej duchowej wspólnoty. Dziękujemy za każdą sprawowaną Eucharystię, za mądre i pouczające słowa, kierowane do nas w czasie homilii, zwłaszcza za szczególny sposób przybliżania Słowa Bożego naszym najmłodszym parafianom podczas Mszy Świętych dla dzieci. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za czas poświęcony pojednywaniu naszych parafian z  Bogiem w sakramencie pokuty, za modlitwę, błogosławieństwo, udzielane sakramenty, szczególnie chrztu świętego, przygotowanie dzieci pierwszokomunijnych do sakramentów: pokuty i Eucharystii, młodzieży – do Sakramentu Bierzmowania oraz za wszystkie łaski, które dzięki Jego posłudze otrzymaliśmy od samego Boga. Dziękujemy za pracę katechetyczną w naszej szkole i duszpasterską w parafii, zwłaszcza wśród ministrantów, lektorów i młodzieży, gdzie Jego trud i wysiłek był i jest widoczny gołym okiem. Życzymy, aby nadal Chrystusowe kapłaństwo Księdza upływało według słów św. Jana Pawła II: „Ludziom zawsze potrzebny jest tylko kapłan świadom pełnego sensu swego kapłaństwa: kapłan, który głęboko wierzy, który odważnie wyznaje, który żarliwie się modli, który z całym przekonaniem naucza, który służy, który wdraża w swe życie program ośmiu błogosławieństw, który umie bezinteresownie miłować, który jest bliski wszystkim – a w szczególności najbardziej potrzebującym”. Niech Jezus Chrystus wspiera Cię Swoim Błogosławieństwem oraz wytrwałością w dalszej posłudze kapłańskiej, Maryja Matka Kapłanów obdarza swoją miłością, a Twój Patron św. Kazimierz orędują za Tobą w niebie. Życzymy zdrowia, radości, jeszcze więcej życzliwych ludzi na Twojej dalszej kapłańskiej drodze, a także realizacji osobistych pragnień. Szczęść Boże!

 Joomla templates by a4joomla