W Niedzielę Chrztu Pańskiego, 12 stycznia 2020 roku w kościele parafialnym po zakończeniu Mszy Świętej o godzinie 1100 przedszkolaki z naszego Gminnego Przedszkola przedstawiły „Jasełka Bożonarodzeniowe”. Było to pięknie przygotowane przez Grono Pedagogiczne naszego Przedszkola wraz z dziećmi misterium, które dostarczyło wszystkim licznie zgromadzonym parafianom wspaniałych przeżyć związanych z przyjściem Pana Jezusa na ziemię. Warto w tym miejscu wymienić wszystkich  uczestników tychże jasełek:

NARRATOR – EWELINA WÓJCIK

• KACPER STACHURA
  • ALAN  KIEŁBASA
  • FABIAN  KALITA

Ogromną wdzięczność i uznanie za przygotowanie dzieci do występu należy wyrazić pani mgr Beacie Krawczyk. Te nasze podziękowania kierujemy na ręce mgr Jolanty Szatko - Dyrektor naszego Przedszkola. Jeszcze raz wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.