W Niedzielę Chrztu Pańskiego, 12 stycznia 2020 roku w kościele parafialnym po zakończeniu Mszy Świętej o godzinie 1100 przedszkolaki z naszego Gminnego Przedszkola przedstawiły „Jasełka Bożonarodzeniowe”. Było to pięknie przygotowane przez Grono Pedagogiczne naszego Przedszkola wraz z dziećmi misterium, które dostarczyło wszystkim licznie zgromadzonym parafianom wspaniałych przeżyć związanych z przyjściem Pana Jezusa na ziemię. Warto w tym miejscu wymienić wszystkich  uczestników tychże jasełek:

 

NARRATOR – EWELINA WÓJCIK

 • MARYJA– ZUZANNA BEZKOSTY
 • ŚWIĘTY JÓZEF– FABIAN BANDYK

ANIOŁOWIE

 • ZUZANNA GASICIEL
 • ANNA GASICIEL
 • KORNELIA GOJKO
 • JULIA SKAZA
 • AMELIA SYSŁO
 • PAULINA GONDEK
 • NADIA PINAS

DZIECI

 • MATEUSZ OLEKSIAK
 • JAKUB KAPUSTKA
 • WOJCIECH MAREK
 • GABRIEL STONO
 • JAKUB GASICIEL
 • PIOTR ŻMUDA
 • KACPER KLICH

KRÓLOWIE

 • GRZEGORZ CZOSNYKA
 • PIOTR SZELIGA
 • PATRYK BARTOSZ

 

PASTERZE

 • ADAM  KOZIK
 • ANTONI  WODZISZ
 • KACPER STACHURA
 • ALAN  KIEŁBASA
 • FABIAN  KALITA

Ogromną wdzięczność i uznanie za przygotowanie dzieci do występu należy wyrazić pani mgr Beacie Krawczyk. Te nasze podziękowania kierujemy na ręce mgr Jolanty Szatko - Dyrektor naszego Przedszkola. Jeszcze raz wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 Joomla templates by a4joomla