Mimo wciąż panującego na świecie i w Polsce pandemii koronawirusa i związanych z tym obostrzeń sanitarnych dnia 6 czerwca 2021 roku, w trwającej oktawie Uroczystości Bożego Ciała w  naszej parafii miała miejsce piękna uroczystość I Komunii Świętej dzieci klasy III.  Zostały one przygotowane do I spowiedzi  i I Komunii Świętej przez ks. proboszcza Roberta Filipowicza.

Pan Jezus po raz pierwszy zagościł sercach następujących dzieci naszej parafii:

 1. CYGAN MARCEL
 2. GASICIEL LILIANA
 3. GIERACKI ERNEST
 4. KOCOŁ WERONIKA
 5. KOZIK JOLANTA
 6. KRAKOWSKI KRZYSZTOF
 7. NOWAK MATEUSZ
 8. NOWAK PATRYCJA
 9. PAPUGA DOMINIK
 10. SAŁEK ZUZANNA
 11. STONO NIKODEM
 12. WAPIENNIK NADIA
 13. WARCHAŁOWSKI JAKUB

Dziękując Chrystusowi, który pozostał z nami pod postacią chleba i wina aż do skończenia świata, ciesząc się, że ON – Chleb na życie wieczne zagościł po raz pierwszy w czystych sercach dziecięcych, módlmy się, aby nasze dzieci zawsze godnie i jak najczęściej w dalszym swoim życiu posilały się Ciałem Pana Jezusa.

 

 Joomla templates by a4joomla