Konkurs Kolęd i Pastorałek w naszym Przedszkolu – 20.XII.2023 r.

W dniu 20.12.2023 r. w Gminnym Przedszkolu w Zaczarniu  odbył się  Konkurs Kolęd i Pastorałek w którym wzięło udział 17 dzieci . Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Dzieci z dużym zaangażowaniem, przygotowały się do występu. Uroku występom dodały przygotowane piękne stroje o charakterze bożonarodzeniowym. Przedszkolaków oceniało jury konkursowe. Ostatecznie wyłoniono trzech laureatów w każdej grupie wiekowej. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek jeszcze raz poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia. Chcielibyśmy aby konkurs stał się tradycją naszego przedszkola!

 

Wyniki  Konkursu Kolęd Polskich i Pastorałek przedstawiają się następująco:

 

Oddział I

1 miejsce: Gabriela Łukasik

2 miejsce : Izabela Sysło

 

Oddział II

1 miejsce: Antoni Dyk

2 miejsce: Hubert Nytko

3 miejsce Karolina Litera

 

Wyróżnienia: Oliwia Krupa , Milena Sowa, Mikołaj Chłopek, Aleksander Stelmach, Michał Węgrzyn

 

Oddział III

1 miejsce: Iwo Sak

2 miejsce Alicja Stelmach

3 miejsce Emilia Sysło

 

Wyróżnienia: Oskar Potempa , Szymon Chrzanowski , Melania Gieracka , Adam Kmiecik

 

Serdecznie dziękujemy sponsorom dzięki którym mieliśmy możliwość zakupu nagród rzeczowych :

 

– ks. Proboszczowi Robertowi Filipowicz

– Państwu Sylwii i Pawłowi Chrzanowskim

– Państwu Jadwidze i Dawidowi Mączko właścicielom sklepu Cytrynka