NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 17.IV.2022 r.

  1. Jutro – II dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Święte będą odprawione jak w każdą niedzielę tj. o godzinie 700, 900, 1100 i 1500.
  2. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim parafianom prowadzącym nabożeństwa Drogi Krzyżowej w czasie zakończonego Wielkiego Postu, jak również, tym którzy włączyli się aktywnie w godne przeżycie Triduum Paschalnego i dzisiejszej Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego: pani Annie Gębica i wyznaczonym mieszkańcom za przygotowanie pięknej ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz udekorowanie krzyża misyjnego, rodzinom sprzątającym kościół i wokół niego, strażakom za pomoc w czasie procesji rezurekcyjnej, wszystkim różom różańcowym za prowadzenie adoracji, panu organiście, LSO, paniom dbającym o bieliznę kościelną, wszystkim łączącym się duchowo z nami poprzez transmisję naszej, parafialnej Mszy św. W sposób szczególny dziękuję ks. Januszowi za duchowe prowadzenie nas poprzez piękne rozważania w czasie całego Wielkiego Postu, jak i Triduum Paschalnego i dzisiejszej Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Jeszcze raz wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY:

7.00

  1. + Adam Bieniek, + Józefa i Stanisław Sztorc w rocznicę śmierci Adama i Stanisława.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Kornelii w 18 rocznicę urodzin od kuzynek, kuzynów i babci Michaliny.

 

9.00

  1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Grażyny i Janusza w 40 rocznicę ślubu od syna Piotra z rodziną i córki Karoliny z mężem.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla Patrycji w 18 rocznicę urodzin.

 

11.00

  1. W intencji Mileny i Szymona, którzy przyjmą chrzest święty i ich rodzin.
  2. O zdrowie, bł. Boże dla Haliny i Stanisława w 45 rocznicę ślubu od dzieci i wnuków.

 

15.00

  • Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Stanisława w 60 rocznicę urodzin.

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim parafianom życzymy:

Moi drodzy!

„Ufność w Panu jest naszą ostoją! Życzymy Wam, by radość Paschy pokonała każdy ból, którego doświadczacie. Niech Zmartwychwstały otworzy oczy każdemu z nas na te wartości, które nie przeminą nigdy”. Szczęść Boże!

                                                                                    Wasi duszpasterze