Półkolonia dla dzieci naszej szkoły w czasie minionych wakacji – 12.IX. 2022 r.

W pierwszych 2 tygodniach zakończonych wakacji dzieci naszej szkoły uczestniczyły w zajęciach w ramach półkolonii letniej, zwiedzając bardzo ciekawe okolice. Były to: Muzeum Nafty i Gazownictwa w Bóbrce, Góra Parkowa w Krynicy, Ogrody Sensoryczne w Muszynie, Kopalnia soli w Bochni, Kraków, Zalipie. Nie zabrakło również rekreacji  i integracji w takich miejscach jak Jamna, kręgielnia, kino, Bacówka na Zadzielu oraz Ciężkowice, w których uczniowie mieli okazję obcować z przyrodą i chłodzić się w Parku Zdrojowym.  Właściwie dobrane przez nauczycieli i wychowawców naszej szkoły formy aktywności pozwoliły na stworzenie pozytywnego klimatu zachęcającego do rekreacji, zabawy  i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Łącząc przyjemne z pożytecznym dzieci poznawały także walory przyrodnicze jak i historyczne odwiedzanych miejsc.