Rocznica I Komunii Świętej dzieci klasy IV – 14.V.2023 r.

Dnia 14 maja 2023 roku, w VI Niedzielę Wielkanocną, uczniowie klas IV przeżywali rocznicę swojej I Komunii Świętej, która miała miejsce 1.V.2022 roku. Podczas uroczystej Mszy Świętej o godzinie 1100 odświętnie ubrani pod przewodnictwem proboszcza parafii ks. Roberta Filipowicza oraz swoich rodziców, dziękowali Jezusowi Eucharystycznemu za Jego obecność już od roku w ich sercach i prosili, aby ta zażyła przyjaźń z Nim trwała przez całe życie.

Dzieci przeżywające rocznicę I Komunii Świętej:

Klasa 4a

 • Bałła Blanka
 • Chłopek Adam
 • Gieracki Miłosz
 • Jarowska Magdalena
 • Kiełbasa Malwina
 • Kownacki Nicolas
 • Krzysztofek Agata
 • Kuzak Maja
 • Marszałek Maksymilian
 • Marszałek Martyna
 • Michałek Antonina
 • Rogoza Kacper
 • Rokocz Paulina
 • Szostak Iga
 • Żmuda Anna

Klasa 4b

 • Cygan Budziak Weronika
 • Cygan Miłosz
 • Cygan Weronika
 • Duź Marcel
 • Flis Kamila
 • Jurek Kinga
 • Łuszcz Kacper
 • Małochleb Marek
 • Nowak Natalia
 • Szatko Dominik
 • Szostak Mateusz
 • Świątek Wiktoria
 • Taraszka Bartłomiej
 • Tarnowski Kacper
 • Witek Wiktoria
 • Wróbel Karol
 • Żmuda Gabriela

Dziękując Chrystusowi, który pozostał z nami pod postacią chleba i wina aż do skończenia świata, ciesząc się, że ON – Chleb na życie wieczne zagościł po raz pierwszy w czystych sercach dziecięcych, módlmy się, aby nasze dzieci zawsze godnie i jak najczęściej w dalszym swoim życiu posilały się Ciałem Pana Jezusa.

Duszo Chrystusowa, uświęć mnie.
Ciało Chrystusowe, zbaw mnie.
Krwi Chrystusowa, napój mnie.
Wodo z boku Chrystusowego, obmyj mnie.
Męko Chrystusowa, pokrzep mnie.
O dobry Jezu, wysłuchaj mnie.
W ranach Twoich ukryj mnie.
Nie dopuść mi oddalić się od Ciebie.
Od złego ducha broń mnie.
W godzinę śmierci wezwij mnie
I każ mi przyjść do Siebie,
Abym ze Świętymi Twymi chwalił Cię
Na wieki wieków. Amen.