Święcenia nowych ministrantów w naszej parafii – 20.II.2022 r.

Dnia 20 lutego 2022 roku, w VII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku kościelnego w naszej parafii zostało wyświęconych 9 nowych ministrantów i ministrantek. Gratulujemy chłopcom i dziewczynkom (po raz pierwszy w historii naszej parafii) oraz ich rodzicom, modląc się przez wstawiennictwo św. Dominika Savio – patrona ministrantów o bł. Boże dla nich w wiernej służbie przy Chrystusowym ołtarzu. Nowymi ministrantami zostali:

  • Eliza Gieracka (klasa V „A”),
  • Katarzyna Kwapniewska (klasa V „A”),
  • Dominik Papuga (klasa IV),
  • Krzysztof Krakowski (klasa IV),
  • Mateusz Nowak (klasa IV),
  • Ernest Gieracki (klasa IV),
  • Jakub Kasprzyk (klasa III „B”),
  • Adam Chłopek (klasa III „A”),
  • Miłosz Gieracki (klasa III „A”).

„Dziękujemy Ci Wszechmogący Boże i wychwalamy Twoje święte Imię, za to, że powiększyło się grono służących Panu w naszej świątyni. Nowych ministrantów wspierajmy modlitwą i otoczmy wdzięczną opiekę, aby święte czynności wypełniali chętnie, pobożnie i radośnie na chwałę Bożą i dla dobra całej wspólnoty parafialnej. Miłosiernemu Bogu polecamy również ich rodziców, rodzeństwo i bliskich; niech zawsze towarzyszy im Boże błogosławieństwo”.