VI Niedziela Zwykła – 12.II.2023 r.

1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione codziennie rano o godzinie 630. Ponadto: we środę i w piątek – także o godzinie 1700, a przed nimi we środę – z racji 15 dnia miesiąca – od godziny 1615– koronka ku czci 7 boleści NMP w intencji naszej parafii (poprowadzi ją róża zelatorki Czesławy Kutrzuba), nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej, a w piątek – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. We środę na Mszy Świętej popołudniowej o godzinie 1700 – poświęcenie i rozdanie książeczek dzieciom pierwszokomunijnych, a po Eucharystii spotkanie z nimi wraz z rodzicami.
  3. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  4. Także w przyszłą niedzielę dalszy ciąg 40 – godzinnego nabożeństwa przebłagalnego. Po Mszach Świętych będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i potem adoracja:
  • po Mszy Świętej o godzinie 700  – adorują mieszkańcy z rejonu – od początku wsi: strona południowa do rodziny Chłopków oraz strona północna do rodziny Madejów,
  • po Mszy Świętej o godzinie 900 –  dalszy ciąg, zarówno strona południowa jak i północna po obydwu stronach do drogi na cmentarz,
  • po Mszy Świętej o godzinie 1100 – dalszy ciąg, zarówno strona południowa jak i północna do końca
  • 1300 – 1400 – mieszkańcy z Okręglika i Partuł Lisiogórskich,
  • 1400– 1500– mieszkańcy Podlesia i Partuł Żukowskich.
  1. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” można przeczytać wiele ciekawych artykułów m. in. „Umrę za dwa tygodnie” – rozmowa ze znanym nam psychoonkologiem o. Filipem Buczyńskim założycielem lubelskiego Hospicjum im. Małego Księcia; „ Dla uzdrowionych i pozostałych” – dlaczego wspomnienie liturgiczne NMP z Lourdes zostało ogłoszone Światowym Dniem Chorego.
  2. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone osoby z następujących numerów domów z Partuł Lisiogórskich: 1, 1A, 2, 3, 5 i 7.

INTENCJE MSZALNE – 13.II. – 19.II.2023 r.

1. + Adam Potępa w 30 dzień po śmierci od siostry Kingi z Bogdanem.
  2. + Adam Kuta w 7 dzień po śmierci od żony.

WTOREK: – Święto św. Cyryla i Metodego.

1. + Barbara i Józef  Wajda w 7 rocznicę śmierci Barbary od dzieci z rodzinami.
  2. + Stanisław Nytko od Zofii i Janusza Stelmach.

1. + Julian Małek.
  2. + Julia Kajpust.

1. + Maria i Józef  Maślanka.
  2. + Tadeusz Taraszka w rocznicę śmierci od żony.

1. + Stanisław i Stanisława Tyrka od dzieci.
  2. + Wiesław Kawalec od Łukasza Kurek.

PIĄTEK:

1. + Józefa Niemiec w 1 rocznicę śmierci.
  2. + Teresa i Józef  Zaraza w rocznicę śmierci Teresy.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Renaty z okazji urodzin.
  2. + Łukasz Gasiciel w 4 rocznicę śmierci.

1. + Teresa Zaraza w 1 rocznicę śmierci od wnuka  Piotra z rodziną.
  2. + Józefa Niemiec w 1 rocznicę śmierci od córki Bożeny z rodziną.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA:

1. + Maria Szwalec z okazji rocznicy urodzin.
  2. + Wawrzyniec Bandyk w 6 rocznicę śmierci od żony z rodziną.

1. + Edward Szostak w 2 rocznicę śmierci.
  2. + Julia i Stanisław Jeż w 41 rocznicę śmierci Stanisława.

1. O zdrowie, bł. Boże  i opiekę Matki Bożej dla Józefa w 60 rocznicę urodzin od żony i córek z rodzinami.
  2. + Agnieszka i Józef Małochleb w 1 rocznicę śmierci Agnieszki.

• + Władysława i Antoni Leszczyńscy w 9 rocznicę śmierci Władysławy od syna Piotra z żoną.