Wielki Czwartek dniem ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa!

Wielki Czwartek to dzień ustanowienia Najświętszego Sakramentu oraz Sakramentu Kapłaństwa. W tym dniu kierujemy nasze myśli i życzenia w stronę wszystkich kapłanów, a przed wszystkim księży posługujących w naszej parafii ks. proboszcza Roberta i ks. wikariusza Janusza.

W tak ważnym dla Was dniu, dniu ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa, chcemy wam,

Drodzy Kapłani,

złożyć najserdeczniejsze życzenia i podziękowanie za Waszą obecność.

Życzymy Wam bożej radości, aby towarzyszyła Wam w każdym dniu kapłańskiej posługi, wielu życzliwych serc ludzkich gotowych przyjść z pomocą w głoszeniu Dobrej Nowiny, dużo sił w pokonywaniu ludzkich słabości i przeszkód życiowych, ogromu łask Bożych, mocy Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej Bolesnej.

Niech Duch Święty nie opuszcza Waszych serc, a Boski Zbawiciel prowadzi po pięknej, choć niełatwej drodze powołania dla ludu Pana.

 

Życzą Parafianie i Rada Parafialna