Wspaniały sukces naszych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych na Powiatowych Halowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych w Ciężkowicach – 19.III.2023 r.

Dnia 19 marca 2023 roku  na hali sportowo-widowiskowej w Ciężkowicach odbyły się powiatowe halowe zawody sportowo-pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (MDP). Po wygraniu zawodów na terenie Gminy Lisia Góra, wśród około 160 zawodników startujących w Ciężkowicach znalazły się także nasze drużyny zarówno wśród chłopców jak i dziewczyn. Co więcej drużyna chłopców w składzie: Jakub Chłopek, Piotr Sobol, Dominik Książek, Patryk Zaucha, Mateusz Myjkowski zajęła 1 MIEJSCE!, a drużyna dziewczęca w składzie: Milena Kużdżał, Julia Mączko, Katarzyna Kwapniewska, Wiktoria Gądek, Martyna Książek – 3 MIEJSCE! Także indywidualnie wśród wszystkich startujących dziewcząt Julia Mączko uzyskała najlepszy czas, zajmując 1 MIEJSCE! Jest to ogromny wyczyn i sukces jaki dokonały nasze drużyny MDP.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy opiekunom MDP druhom Rafałowi Nowak  i Wiesławowi Nytko za poświęcony czas, przygotowanie do zawodów i przekazanie cennych wskazówek dla naszych najmłodszych druhów. Dziękujemy także wszystkim kibicom, którzy udali się do Ciężkowic, aby wspierać i dopingować nasze drużyny. Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy.