Wielkie sukcesy uczniów naszej szkoły w różnych konkursach powiatowych – 22.XI.2023 r.

W ostatnim czasie dzieci naszej szkoły odniosły wielkie sukcesy w różnych konkursach powiatowych.

  1. Dnia 9 listopada w Sali im. S. Jordana w zakliczyńskim ratuszu odbył się XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej „Legiony to żołnierska nuta”. Było to pięknie i stojące na wysokim poziomie wydarzenie w którym wzięli udział soliści oraz zespoły wokalne reprezentujące 23 placówki oświatowe i instytucje kultury z terenu powiatu tarnowskiego oraz miasta Tarnowa. Na ratuszowej scenie wystąpiło 16 solistów oraz 10 zespołów wokalnych, wśród nich także dzieci naszej szkoły pod przewodnictwem nauczyciela muzyki pana mgr Dariusza Augustyna. W kategorii solistów Karolina Kozik – uczennica klasy VII „A” zajęła II miejsce, natomiast w kategorii zespołów wokalnych nasi uczniowie w składzie: Adam Kozik (kl. IV), Martyna Marszałek (kl. V „A”), Jolanta Kozik ( kl. VI), Filip Łuszcz (kl. VII „A”) i Karolina Kozik (kl. VII „A”) zajęli I miejsce, wygrywając cały konkurs.
  2. Dnia 14 listopada w Radłowie odbyły się Finały Powiatowe w Szachach Drużynowych.
    W zawodach uczestniczyły najlepsze drużyny z każdej gminy powiatu tarnowskiego i rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych (klasy 1-6 oraz 7-8). W turnieju uczestniczyło 20 najlepszych drużyn. Do tego turnieju zakwalifikowali się uczniowie naszej szkoły z klas młodszych. W samym turnieju finałowym nie mieli sobie równych i wygrali w swojej kategorii. Byli to uczniowie klasy IV: Wojciech Marek, Adam Kozik, Piotr Szeliga, Zuzanna Bezkosty. Opiekunowi panu mgr Dariuszowi Augustyn oraz wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy odniesionych sukcesów!