II Niedziela Wielkiego Postu – 25.II.2024 r.

1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione;
    1. codziennie – o godzinie 630,
    2. ponadto we środę także o godzinie 1700, wcześniej od 1630 –koronka ku czci 7 boleści NMP w intencji naszej parafii (poprowadzi ją róża zelatorki Marii Madej), nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej,
    3. natomiast w I piątek – od godziny 1600 – wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, Droga Krzyżowa, a po niej Msza Święta.
    4. W I sobotę – od godziny 1630 – różaniec prowadzony przez dzieci szkolne w intencjach, o które prosiła nas Matka Boża podczas objawień w Fatimie.
  2. Spowiedź święta będzie we środę i w piątek od godziny 1600 – 1700 oraz w ciągu tygodnia pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  3. W I piątek miesiąca od godziny 800 – objazd chorych po domach.
  4. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” można przeczytać wiele artykułów m.in. „Kim jest Ten do którego się modlę” – po co Panu Bogu nasza wytrwałość w modlitwie?; „Ten, który przekroczył czasy” – o życiu i działalności kapelana Solidarności, dzisiaj już błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki.
  5. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone osoby z następujących numerów domów z Partuł Lisiogórskich: 1, 1A, 2, 3, 5 i 7.

INTENCJE MSZALNE – 26.II. – 3.III.2024 r.

1. + Stanisław i Stefania Sitko w rocznicę śmierci Stanisława.
  2. + Wawrzyniec Bandyk w 7 rocznicę śmierci od brata Stanisława.

1. + Bronisława Łakoma w 7 dzień po śmierci od męża.
  2. + Józef Kajpust.

• + Roman Witek w dniu imienin od dzieci z rodzinami.

1. + Aleksander, Tadeusz, Stefania i Kazimierz Sysło.
  2. W pewnej Bogu wiadomej intencji.

1. + Zygmunt Sobarnia od Marka Jeża z żoną.
  2. + Zygmunt Sobarnia od rodziny Klich.

I PIĄTEK miesiąca:

• + Eugeniusz i Bronisława Taraszka, + Grzegorz Żmuda.

1. + Kazimierz, + Zofia z okazji imienin Kazimierza i w rocznicę śmierci Zofii.
  2. O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Filipka i jego rodziców, chrzestnych w 1 rocznicę urodzin od dziadków.

I SOBOTA miesiąca:

1. + Helena Szatko w dniu imienin.
  2. + Zygmunt Sobarnia od rodziny Rokocz.

1. + Stanisław i Julia Małochleb w rocznicę śmierci Stanisława.
  2. + Zofia Zając w 31 rocznicę śmierci od córki z rodziną.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU:

• + Halina i Stanisław Czosnyka w 1 rocznicę śmierci Haliny od syna Mariusza z rodziną.

• Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Lucyny w 60 rocznicę urodzin oraz wnuka Patryka w 15 rocznicę urodzin.

• zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Renaty i Dariusza w 5 rocznicę ślubu.

• + Kazimierz Wardzała z okazji imienin.