Święcenia nowych ministrantów – 11.II.2024 r.

Dnia 11 lutego 2024 roku, w V Niedzielę Zwykłą, w ciągu roku kościelnego, w wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, podczas Mszy Świętej o godzinie 900 zostało wyświęconych 5 nowych ministrantów. Gratulujemy chłopcom  oraz ich rodzicom, modląc się przez wstawiennictwo św. Dominika Savio – patrona ministrantów o bł. Boże dla nich w wiernej służbie przy Chrystusowym ołtarzu. Nowymi ministrantami zostali:

  • Marek Małochleb (klasa V „B”)
  • Piotr Szeliga (klasa IV)
  • Kacper Stachura (klasa IV)
  • Kacper Klich (klasa IV)
  • Fabian Kalita (klasa IV)

„Dziękujemy Ci Wszechmogący Boże i wychwalamy Twoje święte Imię, za to, że powiększyło się grono służących Panu w naszej świątyni. Nowych ministrantów wspierajmy modlitwą i otoczmy wdzięczną opiekę, aby święte czynności wypełniali chętnie, pobożnie i radośnie na chwałę Bożą i dla dobra całej wspólnoty parafialnej. Miłosiernemu Bogu polecamy również ich rodziców, rodzeństwo i bliskich; niech zawsze towarzyszy im Boże błogosławieństwo”.