Święcenia nowych ministrantów w naszej parafii – 26.III.2023 r.

Dnia 26 marca 2023 roku, w V Niedzielę Wielkiego Postu w naszej parafii zostało wyświęconych 3 nowych ministrantów i ministrantek. Gratulujemy chłopcom i dziewczynkom  oraz ich rodzicom, modląc się przez wstawiennictwo św. Dominika Savio – patrona ministrantów o bł. Boże dla nich w wiernej służbie przy Chrystusowym ołtarzu. Nowymi ministrantami zostali:

  • Natalia Nowak (klasa IV „B”)
  • Kinga Jurek ( klasa IV „B”)
  • Maksymilian Marszałek (klasa IV „A”)

„Dziękujemy Ci Wszechmogący Boże i wychwalamy Twoje święte Imię, za to, że powiększyło się grono służących Panu w naszej świątyni. Nowych ministrantów wspierajmy modlitwą i otoczmy wdzięczną opiekę, aby święte czynności wypełniali chętnie, pobożnie i radośnie na chwałę Bożą i dla dobra całej wspólnoty parafialnej. Miłosiernemu Bogu polecamy również ich rodziców, rodzeństwo i bliskich; niech zawsze towarzyszy im Boże błogosławieństwo”.