XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.VII.2022 r.

1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione: w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę tylko rano o godzinie 630, natomiast we środę i w piątek  tylko popołudniu o godzinie 1800, przed Mszami popołudniowymi: we środę – Nowenna do MBNP, a w piątek – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego,
  2. Jutro o godzinie 1500 w kościele pogrzeb śp. Rozalii Starzec. Różaniec za spokój jej duszy dzisiaj po Mszy Świętej popołudniowej i jutro pół godziny przed Mszą św. pogrzebową, a we wtorek o godzinie 1500 – pogrzeb sp. Stanisława Nytko. Różaniec – dzisiaj o godzinie 1700, jutro o godzinie 1800 i we wtorek – pół godziny przed Mszą św. pogrzebową.
  3. Do niedzieli włącznie będzie trwał Wielki Odpust Tuchowski. Caritas Parafialna organizuje pielgrzymkę na nabożeństwo dla ludzi chorych, cierpiących i starszych w piątek (8.VII) o godzinie 1500. Wyjazd z Zaczarnia o godzinie 1300. Zapisy u pań  z Caritasu i w zakrystii. Program całego odpustu jest wywieszony w gablotce parafialnej. Wszystkich gorąco zachęcamy do licznego udziału w tym odpuście.
  4. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” możemy przeczytać m.in. artykuł: „ Święte wątpliwości” – co robić, kiedy pojawią się wątpliwości w wierze;
  5. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone osoby z następujących numerów domów: 166 A, 165 C, 165 B, 165, 164.

NTENCJE MSZALNE – 4.VII. – 10.VII.2022 r.

1. + Julian Małek.
  2. + Jerzy Nytko od kuzynki Marty z rodziną (poza parafią).

1. + Andrzej Gut w 7 dzień po śmierci od żony.
  2. + Jerzy Nytko od Pawła Nytko z rodziną (poza parafią).

ŚRODA: – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety z okazji 60 urodzin od męża i dzieci.
  2. + Jerzy Nytko od kuzynki Barbary Łakoma (poza parafią).

1. + Katarzyna i Ludwik Małochleb w rocznicę śmierci.
  2. + Jerzy Nytko od bratanka Dariusza z rodziną (poza parafią).

PIĄTEK: – Wspomnienie św. Jana z Dukli.

1. + Rozalia Starzec w 7 dzień po śmierci od syna z rodziną.
  2. + Jerzy Nytko od siostrzeńca Michała z rodziną (poza parafią).

1. + Stanisław Nytko w 7 dzień po śmierci od żony i syna.
  2. + Jerzy Nytko od rodziny Królikowskich (poza parafią).

XV NIEDZIELA ZWYKŁA:

• O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Bronisławy od syna Krzysztofa z rodziną.

1. + Janina i Jan Stono z okazji imienin od wnuków.
  2. + Jerzy Nytko od Doroty Rzeszótko z mężem (poza parafią)

• + Jan Nowak w 10 rocznicę śmierci.

• Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Jakuba w dorosłym życiu w 18 rocznicę urodzin.

Przez cały tydzień O. Kombonianie będą odprawiać  Msze Św. Gregoriańskie za śp. Jadwigę Wojtaczka, Antoniego Mruka i Adolfa Piekielniaka.