XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.VII.2022 r.

1. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte będą odprawione: w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę tylko rano o godzinie 630, natomiast we środę i w piątek tylko popołudniu o godzinie 1800, przed Mszami popołudniowymi: we środę – Nowenna do MBNP, a w piątek – z racji 15 dnia miesiąca od godziny 1715 – koronka ku czci  7 boleści NMP w intencji naszej parafii.
  2. Do dzisiejszego numeru „Gościa Niedzielnego” jest dołożona płyta CD z serii „Biblia” – część IV „Księgi Królewskie i Księgi Kronik” . Możemy przeczytać m.in. artykuły: „Po prostu Benedykt” – jego reguła niezmiennie przypomina o tym, aby „niczego nie przedkładać nad miłość do Chrystusa”; „Węgla zabraknie ?” – Izba Gospodarcza Sprzedawców Polskiego Węgla uważa, że jesienią może nam zabraknąć węgla. Na stoliku koło figury św. Antoniego jest także czasopismo dla dzieci „Promyczek dobra” – w środku wiele ciekawych dla nich artykułów, także niespodzianka w postaci płyty pt. „Promyczkowe piosenki”.
  3. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone osoby z następujących numerów domów: 164 C, 164 B, 164 D, 163 A, 162 A i 161 A.

INTENCJE MSZALNE – 11.VII. – 17.VII. 2022 r.

PONIEDZIAŁEK: – Święto św. Benedykta.

1. + Maria Szwalec od rodziny Marszałków.
  2. + Maria Szwalec od Grzegorza (poza parafią).
  3. + Wiesław Dochnal od Barbary Łakoma (poza parafią).

WTOREK: – Wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu.

1. + Józefa Niemiec od Józefa Masło z rodziną.
  2. + Jan Flis (poza parafią).

ŚRODA: – Wspomnienie św. Andrzeja Święta i Benedykta.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Anny w 70 rocznicę urodzin od córki z rodziną.
  2. + Wiesław Dochnal od koleżanek i kolegów z klasy córki Justyny (poza parafią).
  3. + Maria Szwalec od rodziny Szewczyk (poza parafią).

1. + Józef  Madej w 30 dzień po śmierci od syna Andrzeja.
  2. + Teresa Zaraza od córki Haliny z mężem.
  3. + Teresa Zaraza od Grażyny i Tadeusza Południak (poza parafią).
  4. + Teresa Zaraza od koleżanek córki Marty z Woli Rzędzińskiej (poza parafią).

PIĄTEK: – Wspomnienie św. Bonawentury.

1. O szczęśliwe rozwiązanie i bł. Boże dla mamy i dziecka.
  2. + Maria Zaucha od sąsiada Janusza.
  3. + Maria Zaucha od Zofii  i Jana Kogut z rodziną (poza parafią).

SOBOTA: – Wspomnienie NMP  z Góry Karmel.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Józefy i Aleksandra w 35 rocznicę ślubu i całej rodziny od Patrycji i Mateusza.
  2. + Maria Szwalec od koleżanki Beaty Schab z rodziną.
  3. + Wiesław Dochnal  od Agnieszki Czarnik – Szwalec z rodziną  (poza parafią).
  4. + Wiesław Dochnal  od rodziny Szwalców (poza parafią).

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA:

• Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Krystyny w 50 rocznicę urodzin od męża i dzieci

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Haliny i Jana w 40 rocznicę ślubu.
  2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Anny i Przemysława w 1 rocznicę ślubu.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Justyny w 30cznicę urodzin od rodziny.
  2. + Władysława i Antoni Leszczyńscy w 5 rocznicę śmierci Antoniego od syna Roberta z rodziną.

• Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Marii i Józefa w 45 rocznicę ślubu, ich dzieci i wnuków.

Przez cały tydzień O. Kombonianie będą odprawiać  Msze Św. Gregoriańskie za śp. Jadwigę Wojtaczka, Antoniego Mruka i Adolfa Piekielniaka.