Poniedziałek Wielkanocny – 1.IV.2024 r.

1. Od jutra w trwającej Oktawie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego Msze Święte zarówno rano o godzinie 630, jak i popołudniu o godzinie 1800. Zachęcamy do udziału w tych Mszach Świętych oraz do nawiedzania cmentarza parafialnego i modlitwy za zmarłych. Będzie ona wyrazem naszej wiary w zmartwychwstanie tych, którzy odeszli oraz miłości i wdzięczności wobec nich. Przed Mszą Świętą popołudniową – Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego.
  2. We środę od godziny 1730 – koronka do 7 boleści NMP w intencji naszej parafii (poprowadzi ją róża zelatora Ryszarda Kuty).
  3. We czwartek o godzinie 1600 w parafii Dobrego Pasterza w Tarnowie przez bpa Leszka Leszkiewicza zostanie udzielany Sakrament Bierzmowania młodzieży klasy VIII.
  4. We środę o godzinie 1400 w kościele pogrzeb zmarłego w Belgii śp. Henryka Stelmacha.
  5. Spowiedź święta w piątek od godziny 1700 – 1800 oraz w ciągu tygodnia pół godziny przed Mszą Świętą popołudniową
  6. W piątek od godziny 1700 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja prywatna, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta.
  7. W sobotę od godziny 1730 – różaniec prowadzony przez dzieci szkolne w intencjach o które prosiła Matka Boża podczas objawień w Fatimie, potem Eucharystia.
  8. W I piątek nie będzie objazdu chorych po domach.
  9. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Msze Święte o 700, 900, 1100 i 1500.
  10. Do sprzątania kościoła w sobotę o godzinie 1000 są proszone osoby z następujących numerów domów: 343 B, 344, 344 C, 344 B, 345, 345 C.

INTENCJE MSZALNE – 2.IV. – 7.IV.2024 r.

WTOREK W OKRESIE WIELKANOCY:

• + Bronisława Łakoma od sąsiadów Doroty i Józefa Rzeszótko.

• + Kazimierz Marek od syna Sławomira z rodziną.

ŚRODA W OKRESIE WIELKANOCY:

1. + Bronisława Łakoma od rodziny Mondel.
  2. + Bronisława Łakoma od Barbary Ciochoń.

1. + Józef i Maria Sasak w 4 rocznicę śmierci Józefa.
  2. + Ryszard Kobierski w 3 rocznicę śmierci.

CZWARTEK W OKRESIE WIELKANOCY:

1. + Cecylia Sak w 1 rocznicę śmierci od córki Barbary z rodziną.
  2. + Alojza Witek w 5 rocznicę śmierci od dzieci z rodzinami.

• + Janina i Augustyn Taraszka w 2 rocznicę śmierci Janiny od dzieci.

PIĄTEK W OKRESIE WIELKANOCY:

1. + Cecylia Sak w 1 rocznicę śmierci od siostry z Brzozówki.
  2. + Kazimierz Marek od syna Waldemara z żoną Jolantą i dziećmi.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Kevina z okazji 14 rocznicy urodzin.
  2. + Tadeusz i Władysława Sitko w rocznicę śmierci Tadeusza.

SOBOTA W OKRESIE WIELKANOCY:

• + Bronisława Łakoma od sąsiada Antoniego z rodziną.

• + Ludwika i Wincenty Marszałek w rocznicę śmierci Wincentego.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – UROCZYSTOŚĆ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. + Aniela i Stanisław Taraszka, córka Franciszka w 2 rocznicę śmierci od wnuczek i chrześnicy.
  2. W intencji Dawida, który przyjął chrzest święty i jego rodziny.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej w rodzinie Bożeny i Stanisława.
  2. + Gustaw i Genowefa Kuklińscy w rocznicę śmierci Gustawa.

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Jakuba w 18 rocznicę urodzin.
  2. + Ludwika i Jan Marszałek w 23 rocznicę śmierci Ludwiki.

• + Maria i Piotr Słaby, + Grzegorz Żmuda.

Przez cały tydzień w diecezji Elbląskiej będą odprawiane dwie  Msze Święte Gregoriańskie za śp. Bronisławę Łakoma.